Yasal Adres

Yasal Adres Ankara

Yasal Adres Temini

Sanal Ofis Ankara

Hazır Ofis Ankara
Kiralık Ofis Ankara
Gerek limited, Gerek anonim, dilerseniz şahıs şirketi kuracak olun şirketiniz için mutlaka bir yasal adrese sahip olmalısınız. Yasal adres zorunlu mu? sorusunun cevabı Türk Ticaret Kanunu’nda açıkça belirtilmiştir. Türk Ticaret Kanunu'na göre şirket kuruluşu ve şirket hayatı boyunca her işletmenin bir yasal adreste faaliyet gösterme, adres değişikliklerini de bildirme yükümlülüğü vardır.

İşini henüz yeni kuranlar veya işini likidasyon etmek isteyenler için yüksek ofis maliyetlerine katlanmak zorunda olmadan yasal adres temin etmenin en güvenilir yolu sanal veya kiralık ofislerdir. Sanal veya hazır ofis kiralayarak en kısa zamanda en az giderlesizde ofis maliyetlerinizi düşük hale getirebilirsiniz. Özel İş Merkezlerinde bir adrese, kurumsal bir işleyişe kavuşursunuz.
Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

Sanal Ofis Yeni Nesil Akıllı Ofis Çözüml

Artık İş Hayatınız Daha Rahat Olacak

Tarih: 25 - Mart - 2019

İş hayatımızı kurabilmek, istediğimiz hayatı yaşayabilmek için herkes gibi sizde hayallerinizin peşinden koşuyor olabilirsiniz. Birçok ofis seçenek ve özellikleriyle her zaman daha avantajlı konumda olacaksınız. Yasal Adres Ankara ile oturduğunuz yerden bilgisayarınız ile hedeflerinize bir adım önde başlayacaksınız. Büyük bir yatırım gerektirmeden, cebinizi zorlamadan iş hayatınızın temellerini birçok özelliklere sahip olan sanal ofisimizle atılacaksınız. Kargolarınız sizin adınıza, siz dokunmadan teslim alınır. Her an her sorunda ulaşabileceğiniz sekreter hizmetimizle konforlu bir iş hayatı yaşayabileceksiniz. İş yerinde ki en büyük ihtiyaçlardan biri olan yasal adres hizmeti de bu özelliklerden biridir. Sitemizi inceleyerek daha çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

 


ETİKETLER: yasaladres , yasaladresankara , sanalofis , yasal adres , sanal ofis ,