Yasal Adres

Yasal Adres Ankara

Yasal Adres Temini

Sanal Ofis Ankara

Hazır Ofis Ankara
Kiralık Ofis Ankara
Gerek limited, Gerek anonim, dilerseniz şahıs şirketi kuracak olun şirketiniz için mutlaka bir yasal adrese sahip olmalısınız. Yasal adres zorunlu mu? sorusunun cevabı Türk Ticaret Kanunu’nda açıkça belirtilmiştir. Türk Ticaret Kanunu'na göre şirket kuruluşu ve şirket hayatı boyunca her işletmenin bir yasal adreste faaliyet gösterme, adres değişikliklerini de bildirme yükümlülüğü vardır.

İşini henüz yeni kuranlar veya işini likidasyon etmek isteyenler için yüksek ofis maliyetlerine katlanmak zorunda olmadan yasal adres temin etmenin en güvenilir yolu sanal veya kiralık ofislerdir. Sanal veya hazır ofis kiralayarak en kısa zamanda en az giderlesizde ofis maliyetlerinizi düşük hale getirebilirsiniz. Özel İş Merkezlerinde bir adrese, kurumsal bir işleyişe kavuşursunuz.
Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

Sanal Ofis Yeni Nesil Akıllı Ofis Çözüml

Eofis nedir?

Tarih: 07 - Mart - 2020

Eofis sizin gibi yerel bir işletme sahibinin sabit bir ofis yeri göstermesi için bizim hazırladığımız bir şirket olup size bir ofis imkânında her şeyini sunan hizmettir. Normalde ofis işletmelerinde olan hizmetlerden bahsetmek gerekirse bunların içinde telefon hizmeti, asistan hizmeti, toplantı odaları gibi birçok şeyden bahsedebiliriz aslında. Ama bunları sunacak bir yeriniz yani ofisiniz yok mu? O zaman hiç üzülmenize ya da çok fazla paralar yatırarak kendi yatırımlarınızı riske atmanıza gerek yok. 

Sanal ofis hizmetinin faydaları neler?

Kendi müşteriliniz için de bir sistemimiz var. Bunun içinde telesekreter hizmetinden tutun da ofisinizde bir toplantınız olduğunda her saat müsait toplantı odalarımızı sizin hizmetinize sunacağız. Ayrıca şundan da bahsetmek isterim ki bu sistemlerin hepsi çok cüzi miktarlarda ve sizin için hizmette. Kendinizi size ait bir ofis gibi hissettirecek sanal ofis ile şehrin en iyi bölgesinde bir yer imkânı veriyoruz. Bunun için bize ulaşın ve kendinizi size en iyi şekilde olacak şekilde ayarlayın. Gerisini biz halledelim.


ETİKETLER: ankara yasal adres , yasal adres , yasal adres ankara , yasaladres , sanal ofis , sanalofis , e ofis , eofis ,