Yasal Adres

Yasal Adres Ankara

Yasal Adres Temini

Sanal Ofis Ankara

Hazır Ofis Ankara
Kiralık Ofis Ankara
Gerek limited, Gerek anonim, dilerseniz şahıs şirketi kuracak olun şirketiniz için mutlaka bir yasal adrese sahip olmalısınız. Yasal adres zorunlu mu? sorusunun cevabı Türk Ticaret Kanunu’nda açıkça belirtilmiştir. Türk Ticaret Kanunu'na göre şirket kuruluşu ve şirket hayatı boyunca her işletmenin bir yasal adreste faaliyet gösterme, adres değişikliklerini de bildirme yükümlülüğü vardır.

İşini henüz yeni kuranlar veya işini likidasyon etmek isteyenler için yüksek ofis maliyetlerine katlanmak zorunda olmadan yasal adres temin etmenin en güvenilir yolu sanal veya kiralık ofislerdir. Sanal veya hazır ofis kiralayarak en kısa zamanda en az giderlesizde ofis maliyetlerinizi düşük hale getirebilirsiniz. Özel İş Merkezlerinde bir adrese, kurumsal bir işleyişe kavuşursunuz.
Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

Sanal Ofis Yeni Nesil Akıllı Ofis Çözüml

Günlük Olarak Ofis Kiralamak İster Misiniz?

Tarih: 26 - Haziran - 2019

Ofis alanı genel olarak her zaman bakıma muhtaç olan bir alandır ve adeta bir nevi bebek gibi büyütülmeye, ilgi gösterilmeye muhtaçtır. Bu yüzden de ansızın gelen sorunlara karşı hazır olmak zorundasınız. Fakat öyle bir ayarlı gibidir ki bu sorunlar, sürekli olarak en gelmemesi gereken yerde gelir kapıyı çalarlar. Ofisinizde bir sorun yaşadığınız vakit tüm işlerinizde de aksama yaşamaya başlarsınız tabii ki. Merak etmeyin, işinize gerçekten de sahip çıkabilen bir iş adamıysanız eğer, o halde bunun da önüne geçmek üzere bir B planınız her zaman yedekte sizleri bekliyor olacaktır. O an ofisinizde yaşanan bir sorun var ancak çok önemli bir iş toplantınız mı var? O halde gelin hizmetlerimizde sizlere özel sunmakta olduğumuz Kiralık Ofis tercihlerine göz atın. İş arifesi ile gelen bu sorunları ekarte ederek, işinizi sadece kendi ofisinizle sınırlandırmayın. Ana hattınız kendi ofisiniz olmaya devam edebilir ancak sorunları ekarte edebilmek üzere kendinizi iş yerinize değil işinize odaklayın. Bundan doğan sorunları da hemen ortadan kaldırarak, sorunsuz bir biçimde yolunuza da devam edebilirsiniz.

Günlük Kiralama İşlemlerinizdeki Alabileceğiniz Hizmetler

 Ofisinizin sizi kaldırmadığı, sorunlar nedeniyle birlikte çözüm olamadığı noktalarda sunmak istediğimiz Hazır Ofis hizmetlerimizin günlük tercihlerinde alabileceğiniz her türlü servis vardır. Her şeyden önce, fiziksel alan talebiniz son derece kaliteli bir şekilde karşılanacaktır. Fiziksel alan sorunu yaşıyor olmanın önüne geçmek bir kere alabileceğiniz en önemli hizmetlerdendir. Bunun yanında hızlı bir internet, gerekli soğuk ve sıcak ikramların olduğu servisler de bu günlük kiralama isteklerinizin içerisinde yer alacaktır. Teknolojik imkanların varlıkları da tabii ki yadsınamaz olan konuların başında yer almaktadır. Aktif olarak kullanabileceğiniz birbirinden farklı teknolojik donanımlarla birlikte, toplantılarınızı da renklendirerek, sunumlarınızı yapabilirsiniz. Ve tabii ki tarafımızca sizlere yapılan jest olarak kabul edilebilecek konulardan bir tanesi de kesinlikle misafirhane odalarımız, otopark kullanımı hizmetlerimiz olmaktadır. Ayrıntıları konuşmak ister misiniz? O halde sizleri telefon numaramıza bekliyoruz. Gerekli ayrıntılarımızı konuşarak, fiyat gibi soru işaretlerinizi de ortadan kaldırmış oluruz bu sayede.


ETİKETLER: ankarada kiralık ofis , ankarada hazır ofis , ankarada yasal adres , ankarada e ofis , ankarada sanal ofis ,