Yasal Adres

Yasal Adres Ankara

Yasal Adres Temini

Sanal Ofis Ankara

Hazır Ofis Ankara
Kiralık Ofis Ankara
Gerek limited, Gerek anonim, dilerseniz şahıs şirketi kuracak olun şirketiniz için mutlaka bir yasal adrese sahip olmalısınız. Yasal adres zorunlu mu? sorusunun cevabı Türk Ticaret Kanunu’nda açıkça belirtilmiştir. Türk Ticaret Kanunu'na göre şirket kuruluşu ve şirket hayatı boyunca her işletmenin bir yasal adreste faaliyet gösterme, adres değişikliklerini de bildirme yükümlülüğü vardır.

İşini henüz yeni kuranlar veya işini likidasyon etmek isteyenler için yüksek ofis maliyetlerine katlanmak zorunda olmadan yasal adres temin etmenin en güvenilir yolu sanal veya kiralık ofislerdir. Sanal veya hazır ofis kiralayarak en kısa zamanda en az giderlesizde ofis maliyetlerinizi düşük hale getirebilirsiniz. Özel İş Merkezlerinde bir adrese, kurumsal bir işleyişe kavuşursunuz.
Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

Sanal Ofis Yeni Nesil Akıllı Ofis Çözüml

HAZIR OFİSİN GETİRDİĞİ YENİLİKLER

Tarih: 02 - Nisan - 2021

HAZIR OFİSİN GETİRDİĞİ YENİLİKLER

   Hazır ofis getirdiği bir çok yenilik vardır. Kısaca şöyle bahsetmek gerekirse sıfırdan bir ofise harcayacağınız bir çok masraftan kurtulup, prestijli bir adrese ve şık ve konforlu dizayn edilmiş bir ofise sahip olacağınız bir ofis ortamıdır.

     Sıfırdan bir ofis kurmak istediğinizde sizlere bir çok masraf çıkacaktır. Yüksek ofis kirası ve depozito ve emlakçıyla anlaştıysanız tabi emlak komisyonu eklenecektir. Ayrıca ofisiniz müşterilerinizin gözünden prestij açısından profesyonel bir adreste olmalısınız. Arka sokakta, geride kalmış bir ofis müşterileriniz için pekte iyi bir imaj çizmez. Konumunuz müşteri portföyünüzü oldukça etkileyecektir. Ofisi kiraladıktan sonra ki aşama ise yine profesyonel ve prestijli görünebilmek için ofisiniz iç dizaynını düzeltmeniz gerekebilir. Dekorasyon, mobilya, tadilat, tamirat işleri de sizlere fazlasıyla masraf çıkaracaktır. Ardından bir ofis açtığınızda çalışana ihtiyacınız olacak. Çalışanınızın maaşı, sigortası gibi masraflar çıkar sizlere. Ayrıca çalışanınıza gerekli eğitimi vermeniz lazım. Bunun içinde önemli bir vaktinizi harcamış olursunuz. Yani hem maddi hem de manevi açıdan sizleri zarara uğratacak bir durum oluşur. Ayrıca çalışanınızı da bir süre takip etmeniz gerekir. İşe kaçta geliyor, gidiyor, işini iyi yapabiliyor mu gibi daha bir çok soru kafanızı meşgul edecektir. Haftalık, yıllık izin günlerini ayarlamalısınız. Siz ofiste olmasanız dahi sizi idare edebiliyor durumunda olmanız lazım. Bunlar içinde çok ciddi bir süre gerekir. Zaman açısında sekteye uğramanıza neden olur.

     Ofisinizi kiraladıktan sonra elektrik, su, doğal gaz, stopaj vergisi, klima, wifi, mutfak, temizlik gibi her ay ödemek zorunda kalacağınız masraflar çıkacaktır. Her gün ofise gitmek zorunda olmadığınız bir işiniz varsa bu durum sizler için elbette gereksiz harcama olarak kalacaktır. Ve işinize yapmanız gereken yatırımlar için engel koyabilir. Bir çok şirket açmak isteyen kişi, hayallerini gerçekleştirmek isteyen genç girişimciler bu masraflar yüzünden kendi hayallerinden vazgeçmek zorunda kalıyor.  

   Ofisiniz olduktan sonra elbette ki güvenliği son derece önemlidir. Bina girişiniz, ofis içinizin güvenliği sizin için büyük önem arz ediyor. Ofis eşyalarınızın ya da ilerisi için bir sorun olduğunda kameranızın olması şart durumuna geliyor.

  Bütün bu masraflardan kurtulmanın yolu hazır ofistir. Hazır ofisin getirdiği yenilikler sizin hem maddi açıdan daha rahatlamanızı hem de yenilik getireceği için modern düzene ayak durmanızda yardımcı olacaktır. Çok uygun fiyatlara modern, şık ve konforlu hazır ofislere sahip olacaksınız. Sizler için döşenmiş bu hazır ofislerde dekorasyon, mobilya, tadilat, tamirat masrafınız olmadan hazır ofislerde çalışmalarınızı yürütebileceksiniz. Ayrıca elektrik, su, doğal gaz, stopaj vergisi, klima, wifi, mutfak, temizlik gibi masraflarınız olmayacak. Bu masraflardan kurtulduğunuzda işinize çok daha rahat bir şekilde odaklanıp, işinize sıkıntıya girmeden yatırım yapmanıza neden olacaktır. Ofisimizde çalışanlarımız olduğu için sizin ekstradan bir çalışan alıp çalışanınızın maaşı, sigortasıyla uğraşmanıza da gerek kalmayacak. Hem maddi hem manevi bir yükten kurtulmuş olacaksınız. Hazır ofis hizmetimizin yanında sizlere özel kargo, posta, evraklarınızın teslim alımını da biz yapıyoruz. Adresiniz bizim ofisimiz olarak gösterileceği için kargo, posta, evraklarınız bizim ofisimize gelir. Siz ofiste olmasanız dahi biz teslim alıp sizlere whatsapp ya da mail yoluyla siz nasıl isterseniz haber veriyoruz. Sizler için muhafaza ediyoruz. Böylece kargo, posta, evraklarınızın kaybolma, geri gönderilme gibi durumu olmuyor. Bilginiz ve onayınız dâhilinde gerçekleşiyor hepsi. Ayrıca bina girişimiz şifrelidir ve güvenlik kamerası mevcuttur. Ofisimizin içinde de güvenlik kamerası mevcuttur. Ofislerimiz düzenli olarak temizlenir. Binamızda jeneratörümüz mevcuttur. Böylece işleriniz aksamadan çalışmalarınızı rahatlıkla yürütebileceksiniz. Stopaj vergisi ödemek zorunda kalmayacaksınız. Sizlere keseceğimiz faturayı vergiden KDV gider olarak gösterip vergiden düşürebilirsiniz. Böylece büyük bir yükten kurtulmuş olacaksınız.  

 


ETİKETLER: yasal adres , ankara yasal adres , yasal adres ankara , sanal ofis , ankara sanal ofis , e ofis ,