Yasal Adres

Yasal Adres Ankara

Yasal Adres Temini

Sanal Ofis Ankara

Hazır Ofis Ankara
Kiralık Ofis Ankara
Gerek limited, Gerek anonim, dilerseniz şahıs şirketi kuracak olun şirketiniz için mutlaka bir yasal adrese sahip olmalısınız. Yasal adres zorunlu mu? sorusunun cevabı Türk Ticaret Kanunu’nda açıkça belirtilmiştir. Türk Ticaret Kanunu'na göre şirket kuruluşu ve şirket hayatı boyunca her işletmenin bir yasal adreste faaliyet gösterme, adres değişikliklerini de bildirme yükümlülüğü vardır.

İşini henüz yeni kuranlar veya işini likidasyon etmek isteyenler için yüksek ofis maliyetlerine katlanmak zorunda olmadan yasal adres temin etmenin en güvenilir yolu sanal veya kiralık ofislerdir. Sanal veya hazır ofis kiralayarak en kısa zamanda en az giderlesizde ofis maliyetlerinizi düşük hale getirebilirsiniz. Özel İş Merkezlerinde bir adrese, kurumsal bir işleyişe kavuşursunuz.
Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

Hazır Ofis’te Sağlanan İmkanlar

Hazır Ofis İle Gerçek Ofis Arasında Fark Varmıdır?

Tarih: 22 - Kasım - 2021

Hazır Ofis İle Gerçek Ofis Arasında Fark Varmıdır?

Bir araştırma yapmış olabilirsiniz. Günümüzde şirket kurmak isteyen şahısların karşısına veya mevcut bir şirketin giderlerini, ofis hizmetlerine yönelik giderlerini düşürmek isteyen şahısların karşısına, hazır ofis biçiminde ilk uygulamanın çıkarıldığını görmüş olabilirsiniz. Böyle bir uygulama gerçekten bulunur. Herkesin, işletme kuran veya kurmak isteyen herkezin böyle bir hizmetten faydalanması mümkün olacaktır. Peki neden bu sistem tercih edilmelidir?

Hazır ofis ile gerçek ofis arasındaki farklar nelerdir? Bu yazı içeriğinde mümkün olduğunca anlaşılır bir dil ile neden bu tip bir uygulamanın, hazır ofis Ankara biçiminde bir uygulamanın tercih edilmesi gerektiğini sizlere anlatacağız.

Hazır Ofis Hizmetinde Maaliyetler Yüksekmidir?

Öncelikli olarak şunu bilmelisiniz. Hazır ofis hizmetinde maliyetler düşüktür. Nedir bu maliyetler? Bu konu da önce gerçek ofis anlayışından başlayalım. Bir tebligat adresi oluşturmak amacıyla büro hizmetlerini yürütmek veya yasal kurumlara karşı sorumlulukları, yasal sorumlulukları hayata geçirmek amacı ile, bir büro, bir ofis, bir işletme, bir dükkan kiralamanız gerekecektir. Kiralama aşamasında öncelikle karşınıza, kira bedeli, komisyon ve de posta gibi maddi giderler çıkacaktır. Hemen arkasından kiralama hizmetinden sonra gerçekleştirdiğiniz şirketin bakım, onarım çalışmaları, tadilat çalışmaları için para ayırmanız gerekecektir.

Mobilya satın alınması, elektronik eşya satın alınması gibi işlemleri tamamlayacaksınız. Giderler elektrik, telefon, su, internet, gaz gibi giderler için abonelikleri araştırmanız gerekecektir. Büro hizmetlerini yürütmek, evrakları almak, incelemek, tarafınıza bilgi vermek, telefonlara bakmak gibi konularda bir personel tutmanız gerekecektir. Bu personele sabit bir maaş ödeyeceksiniz. Bu personeli sigortaya bildireceksiniz. Sigorta primini ödemek mecburiyetinde kalacaksınız. Bunların tamamı gerçek ofis anlayışında karşılaşabileceğiniz maddi giderler arasında da yer almaktadır. Peki hazır olarak karşınıza çıkan ofis anlayışı gündeme geldiğinde ne yapacaksınız? Bu maddi giderler ile karşılaşacak mısınız? Yazının sonrasında da hazır olarak karşınıza çıkmış ofis anlayışındaki hizmetler ve giderler veya ödeyeceğiniz aylık bedele dahil olan maddi giderler belirtilmiştir.

Hazır Ofisle Size Sunulan Avantajlar Nelerdir?

Yazıda sizlere hazır ofis Ankara biçiminde bir işlemde ne gibi hizmetleri alacağınız konusunda bilgi vererek devam edelim. Gerçek anlamda bir ofis kurmada ne gibi maddi giderler ile karşılaşacağınız belirtilmiştir. Hazır ofis anlayışında bu maddi giderlerın hiçbiri ile karşılaşmayacaksınız. Dükkan tutmayacaksınız, komisyon, depozit, kira bedeli ödemeyeceksiniz. Personel ile anlaşma yapmayacaksınız. Personel gideri, sigorta primi ödemeyeceksiniz. Bakım onarım, tadilat çalışmalarıyla uğraşmayacaksınız. Abonelikler için para ödemeyeceksiniz. Hiçbir masraf ile karşılaşmayacaksınız. Ancak ofis hizmetlerinin, büro hizmetlerinin tamamını alacaksınız. Siz yalnızca şirket ile anlaşma yapacak, sanal anlamda ofis kiralama hizmetini gerçekleştireceksiniz. Anlaşma yapılan şirket tarafından büro hizmetlerini, ofis hizmetlerini yürütmek amacı ile personel görevlendirilecektir. Görevlendirilen personel için sizlerden bir para talep edilmeyecektir. Aylık olarak ödeyeceğiniz düşük miktardaki bedelin içine her şey dahildir. Tabii ki bu bedelin içerisinde faturalar, personel giderleri gibi hiçbir masraf bulunmayacaktır. Tamamen düşük miktarda bu hizmeti, hazır bir ofis anlayışla alacaksınız.


ETİKETLER: yasal adres , yasal adres ankara , ankara yasal adres ,