Yasal Adres

Yasal Adres Ankara

Yasal Adres Temini

Sanal Ofis Ankara

Hazır Ofis Ankara
Kiralık Ofis Ankara
Gerek limited, Gerek anonim, dilerseniz şahıs şirketi kuracak olun şirketiniz için mutlaka bir yasal adrese sahip olmalısınız. Yasal adres zorunlu mu? sorusunun cevabı Türk Ticaret Kanunu’nda açıkça belirtilmiştir. Türk Ticaret Kanunu'na göre şirket kuruluşu ve şirket hayatı boyunca her işletmenin bir yasal adreste faaliyet gösterme, adres değişikliklerini de bildirme yükümlülüğü vardır.

İşini henüz yeni kuranlar veya işini likidasyon etmek isteyenler için yüksek ofis maliyetlerine katlanmak zorunda olmadan yasal adres temin etmenin en güvenilir yolu sanal veya kiralık ofislerdir. Sanal veya hazır ofis kiralayarak en kısa zamanda en az giderlesizde ofis maliyetlerinizi düşük hale getirebilirsiniz. Özel İş Merkezlerinde bir adrese, kurumsal bir işleyişe kavuşursunuz.
Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

Sanal Ofis Yeni Nesil Akıllı Ofis Çözüml

Hazır Ofis Kiralama ile İş Dünyasında Yükselmek

Tarih: 26 - Şubat - 2020

Girişimcilik yeni şirket kurma çabaları gerçekten meşakkatli işler. Özellikle de konu yeni şirket kurma maliyetleri kısmına geldiği zaman kafa eller arasına alınır. Derin düşünceler ile baş başa kalınır. Hazır ofis kiralama ile iş dünyasında yükselme konusuna değineceğiz bugün sizlerle. Hazır ofis nedir nasıl kiralanır? Avantajları nelerdir üzerine sohbet havasında bir yazı olmasını istedim. Hazır ofis ya da bilinen diğer adı ile sanal ofis sizlere maddi ve fiziksel olarak pek çok avantajı beraberinde getirir. Ofis malzemeleri satın alayım sıfırdan yer yapayım. Ya da aylık bol sıfırlı kira masrafları ile bir yer tutayım bunlara hiç gerek yok. Özellikle freelance çalışıyorum diyenler ofisi fiziksel anlamda kullanmak pek de lazım değil düşüncesine sahip kişiler Hazır Ofis Kiralama yoluna gidiyorlar.

Ucuz Kiralık Hazır Ofis Fiyatları

Hazır ofis kiralama sayesinde ayda birkaç defa kullanacağınız ofis adresi ve fiziksel olanaklarına çok ucuz fiyata sahip oluyorsunuz. Sizlere şirketiniz için sabit telefon numarası veriliyor. Adres takdim ediliyor. Ki şirket kurmak için Vergi Dairesi’ne sabit adres bildirimi yapmak şart. Evi göstersem olmaz mı? Evet olur ama işlerin zora girer. Bütün apartman sakinlerinden rıza imzası toplamak zorunda kalırsın. Aynı zamanda home office çalışanlara ek stopaj vergisi var. Bir de telefon işleri yazışma işleri bunları nasıl tek başına karşılarsın ki? Uygun fiyatlı hazır ofis kiralama işleri için sana bir telefon kadar yakınız.

 


ETİKETLER: sanal ofsi ankara , hazır ofis ankara , e ofis ankara , eofis ankara , yasal adres ankara ,