Yasal Adres

Yasal Adres Ankara

Yasal Adres Temini

Sanal Ofis Ankara

Hazır Ofis Ankara
Kiralık Ofis Ankara
Gerek limited, Gerek anonim, dilerseniz şahıs şirketi kuracak olun şirketiniz için mutlaka bir yasal adrese sahip olmalısınız. Yasal adres zorunlu mu? sorusunun cevabı Türk Ticaret Kanunu’nda açıkça belirtilmiştir. Türk Ticaret Kanunu'na göre şirket kuruluşu ve şirket hayatı boyunca her işletmenin bir yasal adreste faaliyet gösterme, adres değişikliklerini de bildirme yükümlülüğü vardır.

İşini henüz yeni kuranlar veya işini likidasyon etmek isteyenler için yüksek ofis maliyetlerine katlanmak zorunda olmadan yasal adres temin etmenin en güvenilir yolu sanal veya kiralık ofislerdir. Sanal veya hazır ofis kiralayarak en kısa zamanda en az giderlesizde ofis maliyetlerinizi düşük hale getirebilirsiniz. Özel İş Merkezlerinde bir adrese, kurumsal bir işleyişe kavuşursunuz.
Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

Sanal Ofis Yeni Nesil Akıllı Ofis Çözüml

Hazır Ofis’te Sağlanan İmkanlar

Tarih: 29 - Kasım - 2021

Hazır Ofis’te Sağlanan İmkanlar 

Günümüzün yeni iş geliştirme yöntemlerinden bir tanesi olan ve özellikle yeni iş kuranların tercih konusu olan Hazır ofis, sizlere öyle iyi imkanlar sağlıyor ki inanamazsınız. Öncelikle şunu belirtelim; ücretler sizin tercihlerinize göre değişiyor. Az da ödeyebilir, çok da ödeyebilirsiniz; ancak bütçeniz neye yetiyorsa, onu tercih edebilme olanağına net bir biçimde sahipsiniz. Bu ofis türünde size ait bir alan oluyor. Büyüklüğü tercihinize göre değişiyor. Tuvalet, kafeterya, açık alan, sigara içme alanı, toplantı salonu, sekretarya gibi ortak alanlara sahip olan bu sistem, size tüm olanakları sınırsız kullanma olanağı sağlıyor. Sizin zevkinize göre de düzenleyebildiğiniz bu ofis tarzı, yeni tip hizmet sunan bu iş yerleri tarafından yalnızca bir kontrat eşliğinde sizlere sunulmakta olan eşsiz kolaylıktan başka hiçbir şey değildir.

İş Hayatında Yeni Trend Hazır Ofisler


İş Dünyası’nın olmazsa olmazı ofisler… İhtişamlı, allı şanlı, görkemli ve müşterilerin aklını başından alan ofisler… Geçti o dönemler efendim geçti. İş hayatında yeni trend Hazır ofis. Bilgisayarınızı açıyorsunuz, yeri seçiyorsunuz, gidip sözleşmenizi imzalıyorsunuz ve olay bitiyor. Bu kadar kolay. Peki, bu ofisin sizin için daha önce hazırlanmış ve direkt kullanımınıza sunulmakta olan hali nedir? Nasıl olur da birileri çıkar kendi malını sizin kullanımınıza çok küçük miktarlarda ödemeler talep ederek sunar. İlk düşündüğünüzde aklınızın alamayacağı kadar farklı bir sistem gibi görünen bu sistem, aslında bir hayli basit ve kullanışlı.

Hazır ofis Ankara’da son zamanların yeni göz bebeği. Üniversiteden yeni mezun olmuş genç girişimciler, işini küçültüp hazır bir ofis kullanmak isteyen işletme sahipleri… Neredeyse üretim tesisleri dışında işletme sahibi olan insanların çok büyük bir çoğunluğu bu tür yerleri tercih konusu haline getirmiştir. Detaylı anlatabilmek için derinlemesine bir tarama yaptık ve konuyu enine boyuna ele aldık. İki alt başlık halinde bilgiler vereceğimiz yazımızın devamını okumanızı öneri ederiz.


Hazır Ofis Kiraları Uygunmu?

Şöyle düşünün. Normal bir ofis kurmak için evvela dükkan kiralamak gerekecek. Bir kira öde, iki kira kadar depozito ver, ofis için masa al, sandalye al ıvır zıvır ne var ise al al al… Buna ne gerek var? Yeni iş mi kuruyorsunuz? Ya da işiniz iyi gitmiyor ve küçülecek misiniz? Ya da her şey gayet yolunda ama siz personel çalıştırmaktan sıkıldınız mı? Alın size çözüm… Korkmayın; özellikle Hazır Ofis Ankara’da bir hayli ucuz.

Sizin dilediğiniz koşullara göre değişen ödeme planları ortaya çıkıyor ve kendiniz bir ofis kurmaya kalkıştığınızda, kesinlikle aynı paraya en az bir sene bu ofislerin kirasını ödeyecek halde oluyorsunuz. Oldukça kullanışlı olan bu ofis sistemi, kullanışlı olmanın yanında çok da ucuzdur. Bu nedenden dolayı tercih etmekten imtina edilecek herhangi bir durum söz konusu değildir.


ETİKETLER: yasal adres , yasal adres ankara , ankara yasal adres ,