Yasal Adres

Yasal Adres Ankara

Yasal Adres Temini

Sanal Ofis Ankara

Hazır Ofis Ankara
Kiralık Ofis Ankara
Gerek limited, Gerek anonim, dilerseniz şahıs şirketi kuracak olun şirketiniz için mutlaka bir yasal adrese sahip olmalısınız. Yasal adres zorunlu mu? sorusunun cevabı Türk Ticaret Kanunu’nda açıkça belirtilmiştir. Türk Ticaret Kanunu'na göre şirket kuruluşu ve şirket hayatı boyunca her işletmenin bir yasal adreste faaliyet gösterme, adres değişikliklerini de bildirme yükümlülüğü vardır.

İşini henüz yeni kuranlar veya işini likidasyon etmek isteyenler için yüksek ofis maliyetlerine katlanmak zorunda olmadan yasal adres temin etmenin en güvenilir yolu sanal veya kiralık ofislerdir. Sanal veya hazır ofis kiralayarak en kısa zamanda en az giderlesizde ofis maliyetlerinizi düşük hale getirebilirsiniz. Özel İş Merkezlerinde bir adrese, kurumsal bir işleyişe kavuşursunuz.
Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

Sanal Ofis Yeni Nesil Akıllı Ofis Çözüml

Ofise Bütçe Ayırmayın, Sanal Ofis Kiralayın

Tarih: 14 - Haziran - 2019

Genellikle bugüne kadar bir ofise ihtiyaç duymayan ancak toplantıya da etkinlik gibi durumlarda tercih edilen bir ofis çözümdür. Özellik ve şirket kurulumu için resmi bir adrese ihtiyacınız varsa sanal ofis tercih edebilirsiniz. Genellikle prestijli lokasyonlarda bulunan sanal ofisler sayesinde müşterilerinizi en iyi şekilde ağırlayabilir, konforlu ortamlarda toplantılarınızı düzenleyebilirsiniz. Genellikle freelance ve proje bazlı çalışan kişiler, şantiye ya da üretim sahasında çalışanlar, işi dolayısıyla sürekli seyahat etmek zorunda kalanlar ve girişimciler Sanal Ofis tercih ederler.

Sanal ofis sistemi özellikle freelance çalışanlar için büyük avantajlar sağlar. İşini ofis dışında yürütenler için telefonlara cevap verme, gelen kargoların zamanında teslim alınması ve saklanması tamamen bu kapsamda değerlendirilebilir. Aynı zamanda bir ofis açmak için büyük bütçeler harcamanıza gerek kalmaz ve hem zamandan hem de paradan tasarruf edersiniz. Hazır ofis tercihlerinizde seçenekler almak istediğiniz hizmete göre değişir. Mesela bazı paketlerde aylık 2 saat toplantı odası kullanımı, çağrı hizmeti, resepsiyon, etkinlik, içecek servisi gibi hizmetler bulunurken bazıları daha geniş kapsamlı olabiliyor. Bu noktada kararı tamamen bütçenize göre siz veriyorsunuz. Gelen müşterilerimize en iyi şekilde ağırlamak için farklı zamanlarda toplantı salonu hizmetlerinden de daha indirimli olarak yararlanabiliyorsunuz. Gereksiz harcamaların önüne geçen sanal ofis hizmeti, sadece şirketinizin kuruluş aşamasında değil sonuna kadar hep yanınızda oluyor.


ETİKETLER: sanal ofis , hazır ofis , e ofis , eofis , yasal adres ,