Yasal Adres

Yasal Adres Ankara

Yasal Adres Temini

Sanal Ofis Ankara

Hazır Ofis Ankara
Kiralık Ofis Ankara
Gerek limited, Gerek anonim, dilerseniz şahıs şirketi kuracak olun şirketiniz için mutlaka bir yasal adrese sahip olmalısınız. Yasal adres zorunlu mu? sorusunun cevabı Türk Ticaret Kanunu’nda açıkça belirtilmiştir. Türk Ticaret Kanunu'na göre şirket kuruluşu ve şirket hayatı boyunca her işletmenin bir yasal adreste faaliyet gösterme, adres değişikliklerini de bildirme yükümlülüğü vardır.

İşini henüz yeni kuranlar veya işini likidasyon etmek isteyenler için yüksek ofis maliyetlerine katlanmak zorunda olmadan yasal adres temin etmenin en güvenilir yolu sanal veya kiralık ofislerdir. Sanal veya hazır ofis kiralayarak en kısa zamanda en az giderlesizde ofis maliyetlerinizi düşük hale getirebilirsiniz. Özel İş Merkezlerinde bir adrese, kurumsal bir işleyişe kavuşursunuz.
Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

Sanal Ofis Yeni Nesil Akıllı Ofis Çözüml

Prestijli Bir Yasal Adrese Sahip Olmanın Önemi

Tarih: 08 - Şubat - 2021

Prestijli Bir Yasal Adrese Sahip Olmanın Önemi

Yasal adresinizin iş merkezi içerisinde olmasının insanlarda yarattığı güven algısı; tercihlerinize yön veren önemli bir kriterdir.
insanlarda yarattığı güven algısı; tercihlerinize yön veren önemli bir kriterdir. Neredeyse aynı özelliklerinde iki farklı eve bakıp da fiyat farkına rağmen, sırf prestijli bir semtte oturacak olmanın vermiş olduğu güvenle yüksek kiralı evi tercih etmeniz ne kadar normalse; ticari hayatta iş yapacağınız firmayı seçerken prestijli bir yasal adres sahibi olup olmadığına bakmanız da o kadar çok normaldir.
 

Prestij Nedir?

Kelime anlamı kısaca saygınlık olan prestij; yalnızca şahısların değil herhangi bir kurum veya kuruluşun, sahibi olduğu kalite ve başarılarından dolayı toplumda yarattığı hayranlık algısıdır. İkili arkadaşlık ilişkilerinden, ticari ilişkiler ve ortaklıklara kadar kaliteyi aradığınız her alanda prestij önemli bir kriterdir.


İyi Bir Adresin Markaya Kattığı Faydalar Nelerdir?


Basit bir kozmetik ürünü alırken bile, üretim yerinin hangi ülkeye ait olduğuna bakarak markanın kalitesi ile ilgili fikir sahibi olabiliyorken; ticari hayatta beraber çalışıp iş alacağınız, iş vereceğiniz veya ortaklık kuracağınız firma ve kurumların idari ofislerinin bulunduğu yer de onların kalitesinin bir göstergesidir. Bir firma ne kadar nitelikli olursa olsun, eğer herhangi prestijli bir yasal adresi yoksa ya da var olan adres yasal, ancak merdiven altı bir yere ait ise size asla güven vermeyecektir. İyi bir adres, bir markanın en kuvvetli etiketi ve reklamıdır.

Prestijli Görünmenin En Önemli Yolları

Hedefiniz iyi bir marka olmaksa, ilk bakışta karşınızdakine saygın görünmeniz gerekir. 

Prestijli görünmenin en önemli yolları;


• Hazır ofis yada sanal ofis  olmasına bakılmaksızın muhakkak merkezi, ulaşımı kolay ve prestijli bir yasal adrese sahip olmak
• Müşterilerinizle telefon, posta, kargo ya da yüz yüze olan iletişiminizde operasyonel destek almak.
• Dikkat çeken ve markayı anlatan özgün bir logo yaratmak.
• Logonuzu taşıyan nitelikli ve çarpıcı bir kartvizit oluşturma
• İyi tasarlanmış ve markanızı doğru biçimde tanıtan bir web sitesi edinmek.
• Kaliteden asla ödün vermemek.


Bazı Mesleklerin En Önemli Reklam Yüzü Prestijli Yasal Adresleridir

Bazı meslek grupları vardır ki, o mesleği icra eden kişi veya kurumla ilgili en iyi referans saygın bir adrese sahip olmasıdır. Örneğin iyi bir reklam şirketi, tuttuğunu koparan bir hukuk bürosu, güven duyulan bir online alışveriş veya yazılım şirketiyle çalışmak istiyorsanız ilk arayacağınız özellik; prestijli bir yasal adres olacaktır.


ETİKETLER: yasal adres , yasal adres ankara , sanal ofis ,