Yasal Adres

Yasal Adres Ankara

Yasal Adres Temini

Sanal Ofis Ankara

Hazır Ofis Ankara
Kiralık Ofis Ankara
Gerek limited, Gerek anonim, dilerseniz şahıs şirketi kuracak olun şirketiniz için mutlaka bir yasal adrese sahip olmalısınız. Yasal adres zorunlu mu? sorusunun cevabı Türk Ticaret Kanunu’nda açıkça belirtilmiştir. Türk Ticaret Kanunu'na göre şirket kuruluşu ve şirket hayatı boyunca her işletmenin bir yasal adreste faaliyet gösterme, adres değişikliklerini de bildirme yükümlülüğü vardır.

İşini henüz yeni kuranlar veya işini likidasyon etmek isteyenler için yüksek ofis maliyetlerine katlanmak zorunda olmadan yasal adres temin etmenin en güvenilir yolu sanal veya kiralık ofislerdir. Sanal veya hazır ofis kiralayarak en kısa zamanda en az giderlesizde ofis maliyetlerinizi düşük hale getirebilirsiniz. Özel İş Merkezlerinde bir adrese, kurumsal bir işleyişe kavuşursunuz.
Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

Sanal Ofis Yeni Nesil Akıllı Ofis Çözüml

Resmi Yasal Ofis Seçimi

Tarih: 03 - Nisan - 2019

Resmi yazışmalar için ofis kullanımı çoğu kişinin aradığı bir durum olmaktadır. Dolayısıyla ülkemizde de son zamanlarda popüler hale gelen yasal ve sanal olarak kullanımı mümkün olan ofislerin tercihinde bulunmak da ideal olacaktır. Fiziksel olarak bulunan ofisleri sanal olarak kiralamak ve belirtildiği üzere resmi yazışmalar ve adres beyanında kullanmak da mümkündür. Sizler de yasal ofis isteğindeyseniz, böylesine bir fikriniz ya da düşünceniz varsa o zaman yapmanız gereken en önemli unsurlardan birisi belirtildiği üzere bu ofislerin tercihinde bulunmak, en uygun şekildeki ofisleri tercih etmek olacaktır. Sadece sanal olarak kullanımının olması değil aynı zamanda fiziksel olarak kullanımı da mümkündür.

Böylelikle paylaşımlı, özel ya da toplantı odası halindeki ofisleri kullanmak ve tercih etmek de mümkün olacaktır. Sizler de bu şekildeki hazır ofis isteğindeyseniz ya da düşünceleriniz de bu tarzdaysa o zaman yapmanız gereken durumlardan, unsurlardan birisi isteklerinize göre en uygunu isteklere göre ofis tercihinde bulunmak yeterli olacaktır. Ayrıca bu ofislerin kullanılmasındaki en büyük unsurlardan ve özelliklerden birisi maliyet bakımından son derecede uygun olmasıdır. Böylelikle sadece ihtiyaç anında lazım olan ve fiziksel olarak çok fazla ihtiyacı bulunmayan ofisleri daha düşük maliyet ile birlikte kiralamak, buna en uygun şekilde de tercih etmek bu şekilde çok daha avantajlı, çok daha ideal bir durum olacaktır denilse yeterli bir durumdur.


ETİKETLER: yasal ofis , hazır ofis ,