Yasal Adres

Yasal Adres Ankara

Yasal Adres Temini

Sanal Ofis Ankara

Hazır Ofis Ankara
Kiralık Ofis Ankara
Gerek limited, Gerek anonim, dilerseniz şahıs şirketi kuracak olun şirketiniz için mutlaka bir yasal adrese sahip olmalısınız. Yasal adres zorunlu mu? sorusunun cevabı Türk Ticaret Kanunu’nda açıkça belirtilmiştir. Türk Ticaret Kanunu'na göre şirket kuruluşu ve şirket hayatı boyunca her işletmenin bir yasal adreste faaliyet gösterme, adres değişikliklerini de bildirme yükümlülüğü vardır.

İşini henüz yeni kuranlar veya işini likidasyon etmek isteyenler için yüksek ofis maliyetlerine katlanmak zorunda olmadan yasal adres temin etmenin en güvenilir yolu sanal veya kiralık ofislerdir. Sanal veya hazır ofis kiralayarak en kısa zamanda en az giderlesizde ofis maliyetlerinizi düşük hale getirebilirsiniz. Özel İş Merkezlerinde bir adrese, kurumsal bir işleyişe kavuşursunuz.
Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

Sanal Ofis Yeni Nesil Akıllı Ofis Çözüml

Sanal Eofis Vergi Levhası Var mı?

Tarih: 28 - Şubat - 2020

Günümüzde herhangi bir girişim veya şirket sahibi olmak istiyorsanız şayet gerçekleştirmeniz gereken yükümlülükler bulunmaktadır. Şirket açmanın ilk yolu vergi dairesine başvurmak ile geçer. Bundan öncesinde nasıl bir şirket açacaksınız? Şirket türü ne olacak. Buna benzer soruların da yanıtını kendi içinizde kesinlikle vermeniz gerekecek. Sanal eofis vergi levhası üzerine konuşalım. Şirket kurmak için gerekli hususlardan bir tanesi de şirketin adresinin var olması zorunluluğudur. Bu yüzden şirketler ofis kiralama yoluna giderler. Fakat günümüzde meslek gruplarının bazıları bana fiziksel mecra olarak ofis lazım değil düşüncesine haklı olarak girmekteler. Bunun için mecburi adres kısmını eofis kiralayarak yasal bir şekilde gerçekleştirmeye çalışmaktadırlar.

Eofis Vergi Levhasında Neler Bulur

Eofis veya sanal adres günümüzde binlerce girişimin uygun fiyatlı yasal dayanağı haline gelmiştir. Sanal eofis vergi levhası elbette bulunmaktadır. Bu zorunludur. Firma kurmak için gerekli evrakları topladıktan sonra efois tutarsınız. Buraya vergi dairesinden yoklama memuru gelir. Gerekli incelemeleri yapar ve şirketinizi onaylar. Akabinde vergi levhası sahibi olursunuz. Be levhada şirket adresi, şirket sahibi, kuruluş tarihi gibi bilgiler bulunmaktadır.


ETİKETLER: yasal adres , eofis , e ofis , yasal adres ankara , ankara yasal adres , sanal ofis , sanalofis ,