Yasal Adres

Yasal Adres Ankara

Yasal Adres Temini

Sanal Ofis Ankara

Hazır Ofis Ankara
Kiralık Ofis Ankara
Gerek limited, Gerek anonim, dilerseniz şahıs şirketi kuracak olun şirketiniz için mutlaka bir yasal adrese sahip olmalısınız. Yasal adres zorunlu mu? sorusunun cevabı Türk Ticaret Kanunu’nda açıkça belirtilmiştir. Türk Ticaret Kanunu'na göre şirket kuruluşu ve şirket hayatı boyunca her işletmenin bir yasal adreste faaliyet gösterme, adres değişikliklerini de bildirme yükümlülüğü vardır.

İşini henüz yeni kuranlar veya işini likidasyon etmek isteyenler için yüksek ofis maliyetlerine katlanmak zorunda olmadan yasal adres temin etmenin en güvenilir yolu sanal veya kiralık ofislerdir. Sanal veya hazır ofis kiralayarak en kısa zamanda en az giderlesizde ofis maliyetlerinizi düşük hale getirebilirsiniz. Özel İş Merkezlerinde bir adrese, kurumsal bir işleyişe kavuşursunuz.
Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

Sanal Ofis Yeni Nesil Akıllı Ofis Çözüml

Sanal Ofis Kurulumu Zor mu?

Tarih: 06 - Mart - 2020

Hayır, sanal ofis kurulumu nasıl çok büyük bir iş gibi gelse de sizin için her şeyi profesyonel hizmetimiz ile hallediyor olacağız ve size kalan tek şey arkanıza yaslanıp yasal olarak süren kurulum sürecini beklemek olacaktır. Sanal Ofis hizmeti aslında kişinin isteklerine göre oluşan bir yapıdır. Asistan hizmeti, toplantı salonları gibi detayları isterseniz ona göre bir fiyat ve ona göre de kurulum süreci oluşuyor. Tabii sizin de kartvizitiniz, adres bilgileriniz gibi şeyler değişeceği için bu değişimleri de biz yapıyoruz. Yani kurulum sizin için çok basit olacak.

Sanal ofis kurulumunda ek ücretler oluyor mu?

Aslında ek ücret demek çok yanlış çünkü sizin ek olarak istediğiniz hizmetlerin ücretleri oluyor tabii ki. Telefon hizmeti isterseniz ona göre bir ücret ekleniyor. Ama her şeyi ayarladıktan sonra asla ek ücret talep etmeyiz. Ayrıca bankalar ile de anlaşmalarımız var ve size en uygun ödeme planını sunuyoruz. Böylelikle sizin işinize odaklanmanız için buradayız. Sanal ofis hizmeti düşündüğünüz kadar zor değil aksine çok daha mantıklı ve sizin hiçbir eksiklik görmeyeceğiniz bir hizmettir.


ETİKETLER: yasal adres ankara , yasal adres , e ofis , sanal ofis , ankara yasal adres ,