Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

İşyeriniz İçin Yasal Adres Tercihi

Sanal Ofislerde Uygun Maliyet İşlevsellikle Buluşuyor

Tarih: 18 - Haziran - 2019

Bağımsız bir profesyonel, yeni şirket kurma hazırlığı yapan bir girişimci veya küçük işletme sahibiyseniz, satın alına bilirliği ve işlevselliği birleştiren bir çalışma alanına ihtiyacınız vardır. Aradığınız bu özellikleri sanal ofisler bir araya getiriyor. Topluluk temelli bir işyerinin maliyet verimliliğini kullanarak, alan uzmanları için profesyonel çalışma alanı maliyetlerini düşürdük. Aynı zamanda, Sanal Ofis alanı topluluğumuzun üyelerine bir dizi çalışma alanı kaynağı ve aktivite sunuyoruz. Sonuç, inanılmaz bir fiyat noktasında işiniz için daha üretken ve yenilikçi bir alana taşımak oluyor.

Paylaşılan Ofis Alanı Neden Daha Etkili?

Paylaşılan çalışma alanı kiralamaları yaygın olarak başlamadan önce, serbest çalışanlar, yeni başlayanlar ve tek kişilik işletmeler için harika bir çalışma alanı bulmak zordu. Bazıları evden çalışmayı seçti. Diğerleri kafelerde çalışmaya devam etti. Bütçeleri daha büyük olanlar, küçük bir ofis kiralayabilirler, ancak bu, varsa birkaç ek özelliği ile uzun vadeli bir kiralama yapmak anlamına geliyordu. Kiralık ofis merkezleri, daha uygun maliyetli yeni çalışma alanı çözümleri dünyasını açtı. Paylaşılan bir çalışma alanının maliyet verimliliği basittir: Paylaşılan kaynakların ve hizmetlerin giderlerini bölerek, çalışma alanları bu özelliklerin üye başına maliyetlerini düşürür. Bu, paylaşılan çalışma alanına, ofis ekipmanlarına ve ücretsiz Wi-Fi ve ücretsiz kahve ve çay gibi olanaklara erişmenizi sağlar.

Özel bir ofis kirasına yükseltirseniz, ortak alanların, hizmetlerin ve kaynakların topluluğun diğer üyeleri ile olan maliyetini bölerek, çalışma alanı maliyetlerinizi bütçeniz dahilinde tutarken çok daha geniş bir çalışma alanının kaynaklarını kullanabilirsiniz. Uygun fiyat, ortak çalışma ortamlarının tek avantajı değildir. Silikon Vadisi'nin ortak çalışma hareketinden doğan ortak işyerleri, verimliliği artırmak ve yenilikçiliği arttırmak için iyi kazanılmış bir üne sahiptir. Yenilikçi çalışma alanı özelliklerini bir araya getirerek ve topluluğumuz içindeki bağlantıları destekleyerek size dinamik iş ortamları sunuyoruz.  Hazır ofis ortamlarının sağladığı maliyet tasarrufları sayesinde, çeşitli verimlilik artırıcı kaynaklar ve profesyonel hizmetlerle sizi buluşturuyoruz. Sanal ofisin faydaları hakkında daha fazla şey öğrenmeye hazır mısınız? Bizi arayın, tanışalım ve size en uygun kaliteli çözümleri sunalım.


ETİKETLER: yasal adres , ankara yasal adres , yasal adres ankara , sanal ofis , e ofis , eofis ,