Yasal Adres

Yasal Adres Ankara

Yasal Adres Temini

Sanal Ofis Ankara

Hazır Ofis Ankara
Kiralık Ofis Ankara
Gerek limited, Gerek anonim, dilerseniz şahıs şirketi kuracak olun şirketiniz için mutlaka bir yasal adrese sahip olmalısınız. Yasal adres zorunlu mu? sorusunun cevabı Türk Ticaret Kanunu’nda açıkça belirtilmiştir. Türk Ticaret Kanunu'na göre şirket kuruluşu ve şirket hayatı boyunca her işletmenin bir yasal adreste faaliyet gösterme, adres değişikliklerini de bildirme yükümlülüğü vardır.

İşini henüz yeni kuranlar veya işini likidasyon etmek isteyenler için yüksek ofis maliyetlerine katlanmak zorunda olmadan yasal adres temin etmenin en güvenilir yolu sanal veya kiralık ofislerdir. Sanal veya hazır ofis kiralayarak en kısa zamanda en az giderlesizde ofis maliyetlerinizi düşük hale getirebilirsiniz. Özel İş Merkezlerinde bir adrese, kurumsal bir işleyişe kavuşursunuz.
Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

İşyeriniz İçin Yasal Adres Tercihi

Sanal Yasal Adrese Ofis Hizmeti

Tarih: 05 - Nisan - 2023

Sanal Yasal Adrese Ofis Hizmeti

Yasal adres konusunda, yasal adres Ankara şeklinde bir anlaşmaya varmanız ve sanal ofis hizmetini almanız ile birlikte, idari işlemlerin ya da ofis işlemlerinin tamamının yürütüldüğünü göreceksiniz. Sanal yasal adrese ofis hizmetleri bir işletmede olması gereken her türlü işlemleri kapsamaktadır. Nedir bu işlemler? Devlet kurumları tarafından yapılacak denetimlerde tebligat adresiniz ve ofisiniz hazır halde bulunacaktır. Yapacağınız kiralama işleminde, sekretarya hizmetlerini sunmak, idari işleri yürütmek amacıyla bir personel görevlendirilmesi sağlanacaktır. Sabit bir telefonunuz, faks cihazınız ve benzeri her türlü donanımlara sahip olacaksınız.

Resmi kurum yazışmalarında kullanabileceğiniz bir sekretarya hizmeti ile birlikte, bir ofis, sabit bir adres, telefon ve faks gibi numaralar bulunacaktır. Çalışma odaları şeklinde bir uygulama ile birlikte, toplantı odaları şeklinde bir uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar kapsamında çalışma odalarını randevu sistemi dahilinde kiralayabilir, yararlanabilir, odalar üzerinden siz ya da personelin çalışmasını sağlayabilirsiniz. Müşterilerimiz ya da ortaklıklarınız veya personeliniz ile birlikte toplantı salonlarından yararlanabilirsiniz. Toplantı salonları da yine randevu sistemi ile kiralanmakta, belirtilen gün ve saatte sizlere tahsis edilmektedir. Her türlü hizmeti, her türlü büro hizmetini, her türlü ofis hizmetini bu kapsamda almanız mümkün olacaktır.


ETİKETLER: örnek etiket , yasal adres ankara , sanal ofis ankara ,