Yasal Adres

Yasal Adres Ankara

Yasal Adres Temini

Sanal Ofis Ankara

Hazır Ofis Ankara
Kiralık Ofis Ankara
Gerek limited, Gerek anonim, dilerseniz şahıs şirketi kuracak olun şirketiniz için mutlaka bir yasal adrese sahip olmalısınız. Yasal adres zorunlu mu? sorusunun cevabı Türk Ticaret Kanunu’nda açıkça belirtilmiştir. Türk Ticaret Kanunu'na göre şirket kuruluşu ve şirket hayatı boyunca her işletmenin bir yasal adreste faaliyet gösterme, adres değişikliklerini de bildirme yükümlülüğü vardır.

İşini henüz yeni kuranlar veya işini likidasyon etmek isteyenler için yüksek ofis maliyetlerine katlanmak zorunda olmadan yasal adres temin etmenin en güvenilir yolu sanal veya kiralık ofislerdir. Sanal veya hazır ofis kiralayarak en kısa zamanda en az giderlesizde ofis maliyetlerinizi düşük hale getirebilirsiniz. Özel İş Merkezlerinde bir adrese, kurumsal bir işleyişe kavuşursunuz.
Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

Sanal Ofis Yeni Nesil Akıllı Ofis Çözüml

Sanaldan Ofis Kiralama İşlemleriyle Toplantı Salonu Kiralayabilirsiniz

Tarih: 21 - Haziran - 2019

 Bir işin başarılı bir şekilde işlemesi için maddi ve fiziksel şartlar kesinkes bir biçimde konunun içerisinde yer alan en temel ihtiyaçlardan olmaktadırlar. Gerekli maddi ihtiyaçları uygunluk şartı ile ele almayı planlıyor ve fiziksel ihtiyaçlarınızı da karşılamak istiyorsanız, o halde birbirinden farklı boyutlarda olan toplantı odalarını, Sanal Ofis kiralama hizmetlerimizden vermek isteriz. Bir iş toplantısı olabilir, prova olabilir ya da direkt olarak dernek toplantısı da olabilir. Herhangi bir şekilde kompleks bir toplantı odası ihtiyacınız şekillenmiş olabilir. Böyle bir ihtiyacınız varsa ve bunu ortadan kaldırmak istiyorsanız en uygun şekilde. O halde sizlere dair sunmak istediklerimizi dikkate alarak, hem maddi anlamda hem de konfor anlamında tamamen mutluluğa ve huzura erişebilirsiniz. Birbirinden farklı ihtiyaç listesine göre düzenlenmiş olan çok amaçlı toplantı salonlarının içerisinde çeşitli imkanlarla birlikte işinizi halledebileceksiniz. Mini projeksiyon aletleri gibi görselleştirme açısından da uygun sunumların bulunduğu toplantı salonlarına çok rahat bir şekilde ulaşmanız mümkündür.

Günlük Tercihlerinize Yanıt Verecek Olan Toplantı Salonları

 Günlük tercihlere ait olacak olan toplantı salonlarını bulabilmek her zaman zor olmuştur. Bu yüzden de bu var olan açığı tamamen doldurarak, mağduriyet yaşayan insanlara hizmetler vermek üzere hareket ediyoruz. Toplantı salonunu kullanacak olanlara özel ikramlar, sekreter ile birlikte verilecek olan yönlendirme işlemleri gibi tüm hizmetler; sizlere hizmetlerimiz içerisinde paket şeklinde sunulmaktadır. Bu sebepten ötürü verilecek olan Hazır Ofis hizmetlerimiz içerisinde kendinize en uygun olan paketi alarak, toplantı ofislerinizi tüm ihtiyaçlarınıza uygun olarak temin edebilir, günlük olan toplantılarınız için tüm gereklilikleri de karşılayabilirsiniz. Sitelerimiz içerisinde gösterilmiş olan toplantı salonlarına baktığınızda, 5 kişilik olan tercihlerinizden tutun da, 100 kişilik olan daha profesyonel toplantı salonlarını da bulacaksınız. Her şey işinizin ve sizin isteklerinizin doğrultusunda, sizleri memnun etmek amacı ile burada yer almaktadır. Huzur, konfor ve kalite gibi kavramlara değer veriyorsanız eğer ki o halde sizleri bir an evvel sitemizin içerisinde yer alan bu hizmetlerden yararlanmaya davet ediyoruz. Veya isterseniz telefon numarası aracılığı ile birlikte de bizimle iletişime geçebilirsiniz.


ETİKETLER: yasal adres , eofis , e ofis , sanal ofis , ankara yasal adres ,