Yasal Adres

Yasal Adres Ankara

Yasal Adres Temini

Sanal Ofis Ankara

Hazır Ofis Ankara
Kiralık Ofis Ankara
Gerek limited, Gerek anonim, dilerseniz şahıs şirketi kuracak olun şirketiniz için mutlaka bir yasal adrese sahip olmalısınız. Yasal adres zorunlu mu? sorusunun cevabı Türk Ticaret Kanunu’nda açıkça belirtilmiştir. Türk Ticaret Kanunu'na göre şirket kuruluşu ve şirket hayatı boyunca her işletmenin bir yasal adreste faaliyet gösterme, adres değişikliklerini de bildirme yükümlülüğü vardır.

İşini henüz yeni kuranlar veya işini likidasyon etmek isteyenler için yüksek ofis maliyetlerine katlanmak zorunda olmadan yasal adres temin etmenin en güvenilir yolu sanal veya kiralık ofislerdir. Sanal veya hazır ofis kiralayarak en kısa zamanda en az giderlesizde ofis maliyetlerinizi düşük hale getirebilirsiniz. Özel İş Merkezlerinde bir adrese, kurumsal bir işleyişe kavuşursunuz.
Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

Sanal Ofis Yeni Nesil Akıllı Ofis Çözüml

Toplantı Salonu Kiralama Hizmetleri Nelerdir

Tarih: 02 - Mart - 2020

Sanal ofis toplantı hizmetleri nelerdir sorusuna nokta atışlar ile yanıt vermeye çalışacağım. Önemli iş toplantı veya meetinglerinizde sizlere uygun hizmetler veren çok sayıda şirket var. İhtiyaçlarınızı belirleyin ve basit bir kira kontratı ile istediğiniz an gereksinimlerinize yanıt veren toplantı odası kiralama işine girişin. Sanal Ofis toplantı salonu kiralama ücretleri çeşitli isteklerinize göre şekillenir. Bunun için çok uygun fiyata boş alan bulabilirsiniz. Fakat tam tezat olarak pek çok hizmetin ayağınıza kadar getirildiği seçeneklerle kaliteye de ulaşabilirsiniz. Fiyat neye göre artıyor ve azalıyor? Firmadan talepleriniz nedir? Nezih bir ortam masa sandalyeler yeterli geliyor mu? WI-FI internet bağlantısı da sizlere verilecektir.

Kaliteli Son Teknoloji ile Kurulan Toplantı Salonları

Fiyatın artması ile kalite ve size sunulan ekstra hizmetlere göre değişecektir. Şimdi biraz da lüks kısımlardan söz edelim. Sizlere akıllı tahta ile sunum yapabileceğiniz gereçler verilir. Sinevizyon gösterisi yapmanız için büyük ekranlı salonlar tahsis edilir. Bunlarla birlikte projeksiyon makinesi de ofis malzemesi olarak beğeninize sunulur. Toplantılarda önemli misafirler mi ağırlayacaksınız. Sıcak ve soğuk ikramlar ile toplantı boyunca isteklerinize anında yanıt veren kalifiye elemanlar sizler için günlük ya da saatlik olarak çalışabilirler.


ETİKETLER: yasal adres ankara , e ofis ankara , eofis ankara , yasal adres , sanal ofis ,