Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

İşyeriniz İçin Yasal Adres Tercihi

Yasal Adres İçin İşyeri Kiralamak Zorunda mıyım?

Tarih: 07 - Ağustos - 2021

Yasal Adres İçin İşyeri Kiralamak Zorunda mıyım?

Bir işletme açılması aşamasında, tabii ki yasal adres konusunda bir bildirimde bulunmanız gerekecektir. Ancak yasal adresi için iş yeri kiralamak zorunda mıyım? Reel anlamda gidip bir dükkanı, bir ofisi, bir büroyu ya da bir iş yerini kiralamanıza gerek yoktur. Yüksek kira bedelleri ile uğraşmanıza gerek bulunmamaktadır. Konforlu, prestijli bir iş yeri açabilmek için, cebinizden binlerce, on binlerce, yüz binlerce Türk Lirası çıkmasına gerçek anlamda gerek bulunmamaktadır. Yapacağınız işlem sadece yasal adres Ankara ve benzer kapsamda bir hizmet almak olacaktır. Bu hizmetin karşılığı tam anlamıyla hazır ofis ya da sanal ofis veya kiralık ofis olarak gündeme getirilmektedir.

Yasal Sanal Adres İçin Gerekenler

Hiçbir şeye gerek duymayacaksınız. Yasal adres belirleme kapsamında sadece müşteri hizmetleri ile görüşüp anlaşmaya varacaksınız. Yasal sanal adresi için gerekenler ifadesinin içerisinde, karşılıklı bir anlaşma bulunmaktadır. Aylık sabit ve çok cüzi bir miktar para ödeme sistemi bulunmaktadır. Siz mobilya, donanım satın almayacaksınız. Elektronik eşya satın almayacaksınız. Elektrik, su, personel gideri, sigorta masrafları ile uğraşmayacaksınız.

Siz sadece işiniz ile ilgilenecek, işiniz peşinde koşturacaksınız. Sadece kira bedelini aylık olarak ödeyeceksiniz. İsterseniz tabii ki toplam ödeme gibi bir uygulamayı da gündeme getirebilirsiniz. Adresiniz belirleyici olacaktır. Yasal prosedürler tamamlanacaktır. İşleriniz, ofis ortamında ki işleriniz olması gerektiği gibi yürütülmeye hatta ve hatta kusursuz bir şekilde, prestijli bir şekilde yürütülmeye devam edilecektir. Mağduriyet yaşamanız, ortada kalmanız ya da hak kaybına ya da iş kaybına uğramanız gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Yasal Adresi İlgili Bakanlık Kabul Edecek mi?

Adres konusunda ofis kiralama, hazır ofis, kiralık ofis gibi hizmetlerden yararlanabilir, yasal adres Ankara hizmetinden faydalanabilirsiniz. İşyerinizin kurulma aşamasında, şirkete yapacağınız anlaşmaya istinaden adresi ilgili bakanlığa bildirebilirsiniz. Gerçekten yasal adresi ilgili bakanlık kabul edecek mi? Elbette kabul edilecektir. Yasal açıdan bir boşluk ya da yasal açıdan bir olumsuzluk bulunmamaktadır. Farklı bölümlerde de anlattığımız gibi ilgili resmi kurum temsilcileri tarafından sizlerin vermiş olduğu adresin kontrol edilmesi, denetlenmesi gibi bir durumda gerçeğe dönüştürülebilir. Bu konuda da endişe duymanıza gerektirecek herhangi bir durum yoktur. Var olan bir ofis, var olan bir şirket ve sekreter ve diğer donanımlar karşılarına çıkacaktır.

Herhangi bir şekilde yasal prosedürlere aykırı bir uygulamanın olmadığı, net bir şekilde tespit edilip, gerekli tutanak tutulacaktır, onay verilecektir. Sıkıntı duymanızı gerektirecek bir durum yoktur. İlgili bakanlık anlayışının içerisinde, Ticaret Odasına, Ticaret ve Sanayi Bakanlığına, Maliye Bakanlığına, ilgili diğer resmi kurumlara gönül rahatlığı ile bu adresi yasal olarak yani bu anlaşma çerçevesinde şirket tarafından sizlere verilen adresi yasal olarak belirtebilirsiniz. İçiniz rahat bir şekilde işiniz ile İlgilenebilir, kazanç peşinde koşmaya devam edebilirsiniz.


ETİKETLER: yasal adres , yasal adres ankara , ankara yasal adres ,