Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HİZMET DETAY

Hazır Ofis Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hazır Ofis Nedir? Avantajları Nelerdir?

Günümüz iş hayatında prestij sağlamak için modern ve standartların üstünde ofislere her zaman ihtiyaç vardır. Uygun ofis bulmak, ofis dekorasyonuna göre mobilya aramak, kuruluş masraflarını hesaplamak gibi zahmetli süreçlerden sizi kurtaran çözümler ise artık uzakta değil. Hazır ofis çözümleri, sadece işinize odaklanmanızı sağlayan, bir diğer tabirle anahtar teslim ofislerdir. Kullanıcıların talepleri doğrultusunda geliştirilen ofis konseptleri ile oluşturulan ofis çözümlerinde hem siz hem ekibiniz düşünülmektedir.

Hazır ofis, mobilyalı ve tam donanımlı, aylık kullanımıza dayalı ödeme yaptığınız bir ofis sistemidir. Bakım, tesis maliyetleri, tefrişat ve ekipman kurulumu gibi uzun süreli kiralamalar ve gizli maliyetlerin aksine, hazır ofisler esnek aylık, her şey dahil ücretler sunar.

Hazır ofisler ayrıca yönetici ofisleri, yönetilen ofisler veya iş merkezleri olarak da adlandırılır. Hazır ofisleri yöneten şirketler, tesislerin bakımından ve işletmeleri barındırmaktan sorumludur. İster tek bir ofise ihtiyaç duyulsun, ister bitişik ofisler daha fazla sayıda çalışan için birleştirilsin, alanlar en iyi sonuçlar için yapılandırılabilir. Bu tür esnek çalışma alanı, işletmeleri ofis alanı tedarik etmek için daha makul yollar aradıkça büyüyen küresel değişimin bir parçasıdır. Ayrıca bir hazır ofise sahip olmak ekonomik olarak geleneksel bir ofisten oldukça yararlı ve efektiftir.


Hazır Ofisin Avantajları
Mobilyadan teknolojik altyapıya, sekreterya hizmetinden, genel temizliğe kadar birçok hizmetin olduğu hazır ofis çözümlerinde herhangi bir yatırıma ihtiyaç duymadan 7/24 kullanabileceğiniz ofis alanınıza sahip olabilirsiniz. Ayrıca emlakçı komisyonu, kira depozitosu, kuruluş masrafı, tadilat, dekorasyon, doğalgaz, elektrik, su, internet, aidat, stopaj, mobilya malzemeleri gibi birçok masraftan muaf olacağınız hazır ofis çözümleri sayesinde genel giderlerinizden tasarruf edebilirsiniz.

Her meslek ve iş kolundan insanlar hazır ofis çözümlerini tercih edebilirler. Özellikle avukatlar, dijital ajanslar, reklam ve pazarlama sektörü, bilişim şirketleri ve girişimciler ve dünyaca ünlü şirketler hazır ofis çözümlerini tercih etmektedirler.. Bugün siz de prestijli konumlarda yer alan ofis çözümlerinden yararlanarak kurumunuza artı değer katabilir, sunduğumuz onlarca hizmetten yararlanabilirsiniz.

Maliyet Avantajı Sağlar
Tamamen kullanımınıza uygun bir ofis size özel olarak hazırlanarak teslim edilir ve sizi birçok masraftan kurtarır ve ofis masası, koltuğu vb. gibi harcamalarınız olmaz. Kiralama maliyetinizi karşıladıktan sonra; depozito, ofis mobilyaları, mutfak malzemeleri gibi zaman ve mali açıdan gireceğiniz yüklerden sizi kurtarır.

Esnek Kiralama
Tercih edeceğiniz ofis hizmetleri sağlayıcısı firmanın vermiş olduğu özelliklere göre farklılık gösteren bu yöntem ise sadece aylık kiralama yapmanıza da olanak sağlar.

Yeni Pazarlara Erişme Olanakları
Bu tip ofis kullanımlarımda sağlayıcı firmanın geniş iş ortakları ile farklı alandan birden fazla firma ile aynı plazada bulunup ağınızı genişletebilir farklı pazarlara da açılabilirsiniz.

Vergi Avantajı Sağlar
Ofis hizmetleri sağlayıcısı firma üzerinden yapacağınız kiralamarda tarafınıza sadece bir fatura kesilir ve siz aylık faturanızı ödersiniz. Şirket size sadece KDV bedeleni yanstır ve bu faturanızda yer alan KDV miktarının tamamını sizin iş yapıp kestiğiniz faturalar sonrasında devlete ödemeniz gereken KDV miktarından ise düşersiniz.

Prestijli Bir Plazada Ofisinizin Olmasını Sağlar
Günümüz şartlarında sıfırdan bir ofis kiralamak hem kurulum açısından hem maliyet açısından sizi çok fazla zorlayabilir ve vakit kaybettirebilir fakat hazır ofis sisteminde hayalini kurduğunuz ve şirketinize ivme kazandıracak bir konum ve plaza da bu olanaklara daha düşük maliyet ile sahip olmuş olursunuz


ETİKETLER: örnek etiket , ankara hazır ofis , hazır ofis ,