Yasal Adres

Yasal Adres Ankara

Yasal Adres Temini

Sanal Ofis Ankara

Hazır Ofis Ankara
Kiralık Ofis Ankara
Gerek limited, Gerek anonim, dilerseniz şahıs şirketi kuracak olun şirketiniz için mutlaka bir yasal adrese sahip olmalısınız. Yasal adres zorunlu mu? sorusunun cevabı Türk Ticaret Kanunu’nda açıkça belirtilmiştir. Türk Ticaret Kanunu'na göre şirket kuruluşu ve şirket hayatı boyunca her işletmenin bir yasal adreste faaliyet gösterme, adres değişikliklerini de bildirme yükümlülüğü vardır.

İşini henüz yeni kuranlar veya işini likidasyon etmek isteyenler için yüksek ofis maliyetlerine katlanmak zorunda olmadan yasal adres temin etmenin en güvenilir yolu sanal veya kiralık ofislerdir. Sanal veya hazır ofis kiralayarak en kısa zamanda en az giderlesizde ofis maliyetlerinizi düşük hale getirebilirsiniz. Özel İş Merkezlerinde bir adrese, kurumsal bir işleyişe kavuşursunuz.
Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HİZMET DETAY

Şahıs Şirketi Nedir? Nasıl Kurulur?

Şahıs Şirketi Nedir? Nasıl Kurulur?

Türkiye’de girişimciler ya da yeni girişimci adayları, Covid-19 salgının getirdiği koşullardan ve bu salgında oluşabilecek bir krizi ise fırsata çevirebilmek için son yıllarda, yeni oluşan sektörlerde ve değişen çalışma sistemlerini de göz önünde bulundurarak bir hayli yoğun bir çalışma içerisindeler.

Özellikle 2020 yılı içerisinde ve devamında start-up’lara olan yatırımlar da önemli artış yakalandı. Startups.watch verilerine göre sadece 2020 yılının 3. çeyreğini baz aldığımız zaman Türkiye’de girişimcilerin 60 milyon dolar yatırım aldığı görüldü.

Türkiye girişimcilik ekosistemi potansiyeli, genç nüfusu çok yüksek olmakla beraber bölgede hızla gelişmekle fakat henüz hala çok erken aşamalarda.


ETİKETLER: şahıs şirketi , şahıs şirketi nasıl kurulur ,