Yasal Adres

Yasal Adres Ankara

Yasal Adres Temini

Sanal Ofis Ankara

Hazır Ofis Ankara
Kiralık Ofis Ankara
Gerek limited, Gerek anonim, dilerseniz şahıs şirketi kuracak olun şirketiniz için mutlaka bir yasal adrese sahip olmalısınız. Yasal adres zorunlu mu? sorusunun cevabı Türk Ticaret Kanunu’nda açıkça belirtilmiştir. Türk Ticaret Kanunu'na göre şirket kuruluşu ve şirket hayatı boyunca her işletmenin bir yasal adreste faaliyet gösterme, adres değişikliklerini de bildirme yükümlülüğü vardır.

İşini henüz yeni kuranlar veya işini likidasyon etmek isteyenler için yüksek ofis maliyetlerine katlanmak zorunda olmadan yasal adres temin etmenin en güvenilir yolu sanal veya kiralık ofislerdir. Sanal veya hazır ofis kiralayarak en kısa zamanda en az giderlesizde ofis maliyetlerinizi düşük hale getirebilirsiniz. Özel İş Merkezlerinde bir adrese, kurumsal bir işleyişe kavuşursunuz.
Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

Sanal Ofis Yeni Nesil Akıllı Ofis Çözüml

İşyeriniz İçin Yasal Adres Tercihi

Tarih: 24 - Şubat - 2023

İşyeriniz İçin Yasal Adres Tercihi

Ankarada kurmayı düşündüğünüz iş yerleri için yasal adresi nasıl belirliyorsunuz? Bu kapsamda yapabileceğiniz işlemler standarttır. Ne yapabilirsiniz? Gerçek bir ofis kiralama hizmetini gerçekleştirebilirsiniz. Kiraladığınız ofisin adresini ilgili devlet kurumlarına yasal anlamda bildirebilir, tebligat adresi olarak kullanabilirsiniz. Tabii ki bunun karşılığında belirli bir maliyeti karşılamanız gerekecektir. Belirli bir miktarda para sahibi olmanız, maddi güce sahip olmanız gerekecektir. Kiralama hizmeti, abonelikler, donanımlar, mefruşatlar, mobilyalar, elektronik aksamlar gibi konularda biraz para harcamanız gerekecektir.

Sanal Yasal Adres Ne Demektir?

Merak ediyor olabilirsiniz. Elbette farklı kaynaklarda da araştırmış ya da herhangi bir yerden, bir tanıdığınızdan duymuş olabilirsiniz. Yasal adres konusunda sanal bir uygulamanın geçerli olduğunu öğrenmiş olabilirsiniz. Sanal yasal adres ne demektir? Bu kapsamda hizmet veren şirketlerden yararlanacak, müşteri hizmetleri ile görüşüp, şirketlerin müşteri hizmetleri aracılığı ile kendinize ofis kiralama hizmetini gerçekleştireceksiniz.

Ofis kiralama hizmeti, sanal anlamda alacağınız bir hizmet anlamına gelmektedir. Bunun ile birlikte, kiralama hizmetini gerçekleştirmiş olduğunuz ofise ait yasal anlamda bir adres sahibi olacaksınız. Bu adres ne işe yarayacaktır? Bu adres işyerleri için bulunması zorunlu olan tebligat adresi anlamına gelmektedir. Kamu kurum kuruluşlarına, özellikle Ticaret odalarına ya da Sanayi Bakanlığına veya vergi mükellefiyeti olmanız dolayısı ile ilgili mali kurumlara gereken adrestir. Böyle bir adresin bildirilmesi, yasal açıdan kabul edilecek mi?


ETİKETLER: örnek etiket , yasal adres , sanal ofis , kolay ofis ,