Yasal Adres

Yasal Adres Ankara

Yasal Adres Temini

Sanal Ofis Ankara

Hazır Ofis Ankara
Kiralık Ofis Ankara
Gerek limited, Gerek anonim, dilerseniz şahıs şirketi kuracak olun şirketiniz için mutlaka bir yasal adrese sahip olmalısınız. Yasal adres zorunlu mu? sorusunun cevabı Türk Ticaret Kanunu’nda açıkça belirtilmiştir. Türk Ticaret Kanunu'na göre şirket kuruluşu ve şirket hayatı boyunca her işletmenin bir yasal adreste faaliyet gösterme, adres değişikliklerini de bildirme yükümlülüğü vardır.

İşini henüz yeni kuranlar veya işini likidasyon etmek isteyenler için yüksek ofis maliyetlerine katlanmak zorunda olmadan yasal adres temin etmenin en güvenilir yolu sanal veya kiralık ofislerdir. Sanal veya hazır ofis kiralayarak en kısa zamanda en az giderlesizde ofis maliyetlerinizi düşük hale getirebilirsiniz. Özel İş Merkezlerinde bir adrese, kurumsal bir işleyişe kavuşursunuz.
Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

Sanal Ofis Yeni Nesil Akıllı Ofis Çözüml

Sanal Ofis Pahalı mı?

Tarih: 09 - Mart - 2023

Sanal Ofis Pahalı mı?

İşyeri açmaya karar verdiğinizde yapmanız gereken işlemlerin ilk sırasında, bir dükkan, bir ofis ya da bir büro kiralamak bulunmaktadır. Bunun yerine günümüz şartlarında geliştirilen sistemden yararlanabilirsiniz. Bu sistemin adı karşınıza sanal ofis olarak çıkacaktır. Gerçek anlamda ya da reel anlamda bir dükkan bulma, araştırma, kiralama, kontrat yapma gibi işlemler ile uğraşmayacaksınız. Bu hizmeti alabilirsiniz. Peki sanal ofis pahalı mı? Burada belirli kriterleri göz önüne almanız gerekecektir. Önce şunu düşünün.

Gerçek bir büro, işyeri ya da ofis tutmaya karar verdiğinizi düşünün. Ne yapacaksınız? Bizzat kendiniz araştıracak ya da bir emlakçı ile anlaşacaksınız. Komisyon ödeyeceksiniz, depozit vereceksiniz, kontrat imzalayacaksınız. Bunu ilgili resmi makamlara bildireceksiniz. Sekreter tutacaksınız, telefon bağlatılacak, internet bağlatılacak, elektrik, su bağlantısını sağlayacaksınız. Abonelik bedelleri ödeyeceksiniz. Personel giderleriniz, işyeri giderleriniz olacak. İşte tüm bu masrafların yerine, sanal ofis kiralama işlem yaparak  sadece aylık, belki de bir fatura bedeline denk gelecek şekilde hizmet alabilirsiniz. Gördüğünüz gibi zannettiğiniz kadar pahalı bir sistemden bahsedilmektedir.

 


ETİKETLER: örnek etiket , sanal ofis , kolay ofis , hazır ofis ,