Yasal Adres

Yasal Adres Ankara

Yasal Adres Temini

Sanal Ofis Ankara

Hazır Ofis Ankara
Kiralık Ofis Ankara
Gerek limited, Gerek anonim, dilerseniz şahıs şirketi kuracak olun şirketiniz için mutlaka bir yasal adrese sahip olmalısınız. Yasal adres zorunlu mu? sorusunun cevabı Türk Ticaret Kanunu’nda açıkça belirtilmiştir. Türk Ticaret Kanunu'na göre şirket kuruluşu ve şirket hayatı boyunca her işletmenin bir yasal adreste faaliyet gösterme, adres değişikliklerini de bildirme yükümlülüğü vardır.

İşini henüz yeni kuranlar veya işini likidasyon etmek isteyenler için yüksek ofis maliyetlerine katlanmak zorunda olmadan yasal adres temin etmenin en güvenilir yolu sanal veya kiralık ofislerdir. Sanal veya hazır ofis kiralayarak en kısa zamanda en az giderlesizde ofis maliyetlerinizi düşük hale getirebilirsiniz. Özel İş Merkezlerinde bir adrese, kurumsal bir işleyişe kavuşursunuz.
Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

Sanal Ofis Yeni Nesil Akıllı Ofis Çözüml

İşyeri İhtiyacınıza Kaliteli Çözümler

Tarih: 28 - Haziran - 2019

Hayatımıza yeni yeni girmeye başlayan sanal ofis çözümleri, gereksiz harcamalardan sizi kurtararak bütçenize katkı sağlarken işlerinizin de daha hızlı ve kaliteli çözümlere ulaşmasını sağlıyor. Kiralık Ofis aramak yerine baştan bir ofis açmayı düşünürseniz yüksek maliyetler sizi bekliyor olacak. Çünkü sadece ofisi kiralamak ve içini dayayıp döşemek yetmiyor. Aynı zamanda ofisin içerisinde karşılama yatacak, gelen misafirlerinize ağırlayacak ve telefonlara cevap verecek çalışanlara ihtiyacınız var. Özellikle şirketinizi yeni kurduysanız bu tür masraflar sizin için ağır bir yük olacaktır. Günümüzde özellikle yeni girişimcilerin kurtarıcısı olan sanal ofisler ise, tamamen yasal şekilde bütün bu harcamaların önüne geçerek sizin işlerinize daha kolay bir çözüm olarak karşınıza çıkacak.

Sanal Ofisin Rahatlığını Hiçbir Ofiste Bulamazsınız

Vergi kanunları gereğince Türkiye’de bir şirket kuracağınız zaman Yasal Adres göstermek zorundasınız. Resmi adres olarak sanal ofisler kabul ediliyor. Bu da şirket kurmaya karar verenleri ekstra bir masraftan kurtarıyor. Sanal ofis kiralama konusunda prosedürde oldukça hızlı istiyor. Yapmanız gereken tek şey kiralama şirketi ile iletişime geçmek ve bir kiralama sözleşmesi imzalamak. Şirketinizin yasal adresi olarak buraya göstermek için de bir sözleşme imzalamanız gerekiyor. Sanal ofis sadece şahıs şirketlerinde değil limited ve anonim şirketlerde de resmi adres olarak gösterilebiliyor. Sanal ofis kiralama firmasının size verdiği adresi siz de vergi dairesine resmi adres olarak gösterebiliyor ve şirketinizin açılışını kolaylıkla yapabiliyorsunuz.


ETİKETLER: yasal adres , sanal ofis , yasaladres , yasaladresankara , ankarayasaladres , e ofis , sanalofis , eofis ,