Yasal Adres

Yasal Adres Ankara

Yasal Adres Temini

Sanal Ofis Ankara

Hazır Ofis Ankara
Kiralık Ofis Ankara
Gerek limited, Gerek anonim, dilerseniz şahıs şirketi kuracak olun şirketiniz için mutlaka bir yasal adrese sahip olmalısınız. Yasal adres zorunlu mu? sorusunun cevabı Türk Ticaret Kanunu’nda açıkça belirtilmiştir. Türk Ticaret Kanunu'na göre şirket kuruluşu ve şirket hayatı boyunca her işletmenin bir yasal adreste faaliyet gösterme, adres değişikliklerini de bildirme yükümlülüğü vardır.

İşini henüz yeni kuranlar veya işini likidasyon etmek isteyenler için yüksek ofis maliyetlerine katlanmak zorunda olmadan yasal adres temin etmenin en güvenilir yolu sanal veya kiralık ofislerdir. Sanal veya hazır ofis kiralayarak en kısa zamanda en az giderlesizde ofis maliyetlerinizi düşük hale getirebilirsiniz. Özel İş Merkezlerinde bir adrese, kurumsal bir işleyişe kavuşursunuz.
Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

Sanal Ofis Yeni Nesil Akıllı Ofis Çözüml

Altyapısı ve Teknolojisi ile Güven Veren Ofisler

Tarih: 27 - Mart - 2019

Ofisten beklentilerinizin salt fiziksel alan olmadığının farkındayız. Bu yüzden ortak sekreter, ikram servisi yapan elit çalışanlar ve temizlik güvenlik görevlilerimiz var. Bunlar çok sayıda ofis için ortak çalışıyorlar. Her ofis kendine onlarca çalışan almalı devri artık kapandı. Sınırsız harcamalarına bir dur diyerek şirketinin kar marjını arttırabilirsin. Paranı elemana harcamak ve savurmak için hiç kimse zengin değildir herhalde. Ayrıca iş kompleksi içerisinde bulunan yasal adres Ankara odalarımız için jeneratör hizmeti de var. İşlerin aksamasın. Sürdürülebilirliği olsun diye en küçük ayrıntıları bile senin yerine düşünüyoruz. Aynı zamanda yenilikçi bir firmayız. Ofis malzemeleri konusunda da iş yapan firmamız sayesinde hep en iyi ve en teknolojik gereçler ile karşı karşıya kalacaksın.

 


ETİKETLER: yasaladres , yasaladresankara , sanalofis , e ofis , eofis ,