Yasal Adres

Yasal Adres Ankara

Yasal Adres Temini

Sanal Ofis Ankara

Hazır Ofis Ankara
Kiralık Ofis Ankara
Gerek limited, Gerek anonim, dilerseniz şahıs şirketi kuracak olun şirketiniz için mutlaka bir yasal adrese sahip olmalısınız. Yasal adres zorunlu mu? sorusunun cevabı Türk Ticaret Kanunu’nda açıkça belirtilmiştir. Türk Ticaret Kanunu'na göre şirket kuruluşu ve şirket hayatı boyunca her işletmenin bir yasal adreste faaliyet gösterme, adres değişikliklerini de bildirme yükümlülüğü vardır.

İşini henüz yeni kuranlar veya işini likidasyon etmek isteyenler için yüksek ofis maliyetlerine katlanmak zorunda olmadan yasal adres temin etmenin en güvenilir yolu sanal veya kiralık ofislerdir. Sanal veya hazır ofis kiralayarak en kısa zamanda en az giderlesizde ofis maliyetlerinizi düşük hale getirebilirsiniz. Özel İş Merkezlerinde bir adrese, kurumsal bir işleyişe kavuşursunuz.
Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

Sanal Ofis Yeni Nesil Akıllı Ofis Çözüml

Lüks VIP Eofis Ayrıcalığını Deneyim Edeceksin

Tarih: 03 - Mart - 2020

Şirket kurmak için ofis adresi gerekli olduğunu biliyorsun. Bunun için sanal ofis kiralama güvenilir mi? Eofis nasıl kiralanır. Yasal mı sorularını sordum yanıtladım. Fiziksel bir alandan ziyade adres konusunu bir şekilde yasal zeminlerde halletmeye çalışıyor isen şayet kesinlikle doğru bir karar verdin. Bir yandan şirket kaynaklarını gereksiz bir şekilde çarçur etmedin. Aynı zamanda da resmi kanalların da onayı ile şirket açma deneyimine sahip oldun. Hazır sanal adres aldın ve olay burada kapanıyor mu? Tabi sen bana adres yeter. Başka bir hizmet almak istemiyorum diyorsan orası ayrı. Lakin Lüks VIP Eofis kiralama ile adres dışında da sana yöneltilebilecek kimi hizmetler söz konusu oluyor.

Sanal Ofisi Kullanabilir miyim?

Sanal ofis kiralama şirketleri ile görüştüğün zaman sana çeşitli seçenekler sunacaklardır. Bunlardan ilki yukarıda belirtmiş olduğum ekonomik paket. Adresi alırsın ve her ay sadece adres için kira ödemeye başlarsın. Şirketin için haftada bir ya da ayda bir bunun sayısı tamamen sana kalmış toplantılar düzenlemek istiyorsan yine bu alanı kullanabilirsin. Bunun için belirlenen limit sanal ofis kira sözleşmesi içerisinde belirtilir. Üzerine çıkmak istiyorum. Ciddi toplantılarım söz konusu. Neden olmasın elbette bunun için de ücreti mukabili isteklerine kavuşabilirsin. Son olarak ofis çalışanları faks makinesi ve benzeri olanaklar da seni bekliyor olur.


ETİKETLER: ankara yasal adres , yasal adres , yasaladres , yasaladresankara , sanal ofis , e ofis , eofis ,