Yasal Adres

Yasal Adres Ankara

Yasal Adres Temini

Sanal Ofis Ankara

Hazır Ofis Ankara
Kiralık Ofis Ankara
Gerek limited, Gerek anonim, dilerseniz şahıs şirketi kuracak olun şirketiniz için mutlaka bir yasal adrese sahip olmalısınız. Yasal adres zorunlu mu? sorusunun cevabı Türk Ticaret Kanunu’nda açıkça belirtilmiştir. Türk Ticaret Kanunu'na göre şirket kuruluşu ve şirket hayatı boyunca her işletmenin bir yasal adreste faaliyet gösterme, adres değişikliklerini de bildirme yükümlülüğü vardır.

İşini henüz yeni kuranlar veya işini likidasyon etmek isteyenler için yüksek ofis maliyetlerine katlanmak zorunda olmadan yasal adres temin etmenin en güvenilir yolu sanal veya kiralık ofislerdir. Sanal veya hazır ofis kiralayarak en kısa zamanda en az giderlesizde ofis maliyetlerinizi düşük hale getirebilirsiniz. Özel İş Merkezlerinde bir adrese, kurumsal bir işleyişe kavuşursunuz.
Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

Sanal Ofis Yeni Nesil Akıllı Ofis Çözüml

Sanal Ofis Kiralama İşinde Sınırları ve Lüksü Sen Belirle

Tarih: 27 - Şubat - 2020

Sanal ofis kiralama ücreti ne kadar? Aylık ne gibi bir bütçeyi gözden çıkarmak gerekiyor. Bu konuda sizlerle bir sohbet kıvamında yazı yazmak istedik. Fiziksel olarak alana ihtiyacım yok. Fakat yeni şirket firma kurmak istediğim zaman adrese ihtiyacım oluyor. Ayrıca bu kiraladığım ofisi ayda birkaç defa kullanmak istiyorum. Buna benzer düşünceleriniz var ise Sanal Ofis kiralama yoluna gidiyorsunuz. Burada sınırları lüksü ve hizmetleri sizlerin ihtiyacına göre belirleyen bir sistem var. Nelere ihtiyacınız olduğunu belirleyin ve gerisini şirketimize bırakın. Bana sadece adres yeter diyorsanız fiyatlarda hayallerinizin de ötesinde bir düşme gerçekleşiyor. Fakat bunu daha üst seviyelere çıkarmak da sizlerden gelen taleplere göre değişiyor.

Çalışanlarının Olduğu Bir Ofise Ucuz Sahip Ol

Daha önceki yazılarımda da üzerinde sıklıkla durmuştum. Sanal ofis kiralama hizmetleri yazımda okuyabilirsiniz. Adres dışında ihtiyaçlarınızı sizlere seçenekler halinde basit bir şekilde anlatabilirim. Sekreterli ofis kiralama bunlardan birisi. Sabit telefon hattı almak bir diğeri. Faks makinesi bulunan bu ofiste sıklıkla faks ile iletişim kuruyorsanız bunları da çalışanlarımız sizlere iletirler. Bununla birlikte otoparklı olan ofisler her türlü misafirinize rahat sunar. Sıcak soğuk ikramlar bununla beraber ayın belirli günlerinde randevu sistemi ile çalışan toplantı odaları da sizlere sunulabilir.


ETİKETLER: yasal adres ankara , yasal adres , ankara yasal adres , sanal ofis , e ofis ,