Yasal Adres

Yasal Adres Ankara

Yasal Adres Temini

Sanal Ofis Ankara

Hazır Ofis Ankara
Kiralık Ofis Ankara
Gerek limited, Gerek anonim, dilerseniz şahıs şirketi kuracak olun şirketiniz için mutlaka bir yasal adrese sahip olmalısınız. Yasal adres zorunlu mu? sorusunun cevabı Türk Ticaret Kanunu’nda açıkça belirtilmiştir. Türk Ticaret Kanunu'na göre şirket kuruluşu ve şirket hayatı boyunca her işletmenin bir yasal adreste faaliyet gösterme, adres değişikliklerini de bildirme yükümlülüğü vardır.

İşini henüz yeni kuranlar veya işini likidasyon etmek isteyenler için yüksek ofis maliyetlerine katlanmak zorunda olmadan yasal adres temin etmenin en güvenilir yolu sanal veya kiralık ofislerdir. Sanal veya hazır ofis kiralayarak en kısa zamanda en az giderlesizde ofis maliyetlerinizi düşük hale getirebilirsiniz. Özel İş Merkezlerinde bir adrese, kurumsal bir işleyişe kavuşursunuz.
Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

Sanal Ofis Yeni Nesil Akıllı Ofis Çözüml

Sanal Ofis Kiralama Fiyatları Nelerdir

Tarih: 25 - Şubat - 2020

Şirket ve firma açarken maliyet planlamaları çok önemli bir yer tutar. Kıt kaynakların etkin kullanımı ilkesinde de belirtildiği üzere kaynaklarını hedefine yönelik önünü açan ve yarar sağlayacak yerlere aktarmalısın. Bir iş planlıyorsun. Lakin ofis kullanmak gibi bir ihtiyacın yok. Lakin firma ya da şirket açmak için bir adrese ihtiyaç duyuyorsun. Bildiğin üzere bu yasal bir zorunluluk olarak seni karşılıyor. Evin adresini versek olmaz mı? Zaten evden çalışıyorum. Yazılım yapıyorum. Bu hem fiziksel olarak aşırı derecede zordur. Bununla beraber maliyet konusunda da seni zorlar. Sanal Ofis Kiralama Fiyatları nedir sorusu aklına gelir. Son derece uygun fiyatlar ile kendine ait eofis adresine ve fiziksel alana sahip olursun.

Eofis Kiralama Ücretleri

Eofis kiralama ücretleri alacağın hizmetle paralel olarak değişebilir. Salt adres istiyorum. Ofise hiç uğramayacağım. Herhangi bir yazışma telefon ofise gelmeyecek. Burası benim için salt kağıt üzerinde bir ihtiyaç diyorsan fiyatlar düşer. Fakat bunun yanında personel istiyorum. Ayın belli zamanları ofisi kullanacağım. Aynı zamanda bana telefona cevap verecek sekreter de lazım diyorsan buna göre ücret verirsin. Bunun hakkındaki bilgilere siteden ulaşma şansın var. Fiyatları ve ücretleri için siteye bir göz at derim.


ETİKETLER: ankara yasal adres , yasal adres , yasal adres ankara , sanal ofis , sanalofis , e ofis , eofis ,