Yasal Adres

Yasal Adres Ankara

Yasal Adres Temini

Sanal Ofis Ankara

Hazır Ofis Ankara
Kiralık Ofis Ankara
Gerek limited, Gerek anonim, dilerseniz şahıs şirketi kuracak olun şirketiniz için mutlaka bir yasal adrese sahip olmalısınız. Yasal adres zorunlu mu? sorusunun cevabı Türk Ticaret Kanunu’nda açıkça belirtilmiştir. Türk Ticaret Kanunu'na göre şirket kuruluşu ve şirket hayatı boyunca her işletmenin bir yasal adreste faaliyet gösterme, adres değişikliklerini de bildirme yükümlülüğü vardır.

İşini henüz yeni kuranlar veya işini likidasyon etmek isteyenler için yüksek ofis maliyetlerine katlanmak zorunda olmadan yasal adres temin etmenin en güvenilir yolu sanal veya kiralık ofislerdir. Sanal veya hazır ofis kiralayarak en kısa zamanda en az giderlesizde ofis maliyetlerinizi düşük hale getirebilirsiniz. Özel İş Merkezlerinde bir adrese, kurumsal bir işleyişe kavuşursunuz.
Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

Sanal Ofis Yeni Nesil Akıllı Ofis Çözüml

Sanal Ofis Saatlik Oda Kiralama

Tarih: 05 - Mart - 2020

Müşterilerinize sunum yapacağınız bir alana mı ihtiyacınız var? Ya da özel bir görüşme için güvenli ve her şeyi kullanabileceğiniz bir ortam mı lazım? O zaman son derece doğru yerdesiniz. Çünkü size özel sunabileceğimiz sanal ofis ile güvenli ve kaliteli bir ofis deneyimi tadabilirsiniz. Toplantı odalarımızı kullanabilir ya da sunum yapmak için sunum odalarımızı ya da konferans salonlarımızı saatlik kiralayabilir ve salonlarımızda dilediğiniz kadar müşteri ağırlayabilirsiniz.  Memnun kalacağınıza eminiz. Çünkü her detayı düşünen bir şirketiz.

Sanal ofiste müşterilerim için sunumlar var mı?

Her müşteriniz için önceden bize haber vermeniz dahilinde onlar için özel sunumlar ve içecekler ile özel bir deneyim yaşatabilirsiniz. Bu hizmetimiz de ücretler dahilindedir. Kaliteli hizmet sunmak hiç bu kadar zevkli olmamıştı. Kendi iş yeriniz gibi kullanabileceğiniz her alanımız ile kendinize birkaç saatlik ofisler kiralayabilirsiniz. Sanal Ofis hizmetini doyasıya yaşayabilirsiniz. Böylelikle de müşteriliniz ile kafelerde ya da başka ofislerde görüşmek yerine kiraladığınız eofis hizmetini doyasıya kullanarak kaliteli bir görüşme sağlayabilirsiniz.


ETİKETLER: yasal adres , yasal adres ankara , ankara yasal adres , sanal ofis , sanalofis , e ofis , eofis ,