Yasal Adres

Yasal Adres Ankara

Yasal Adres Temini

Sanal Ofis Ankara

Hazır Ofis Ankara
Kiralık Ofis Ankara
Gerek limited, Gerek anonim, dilerseniz şahıs şirketi kuracak olun şirketiniz için mutlaka bir yasal adrese sahip olmalısınız. Yasal adres zorunlu mu? sorusunun cevabı Türk Ticaret Kanunu’nda açıkça belirtilmiştir. Türk Ticaret Kanunu'na göre şirket kuruluşu ve şirket hayatı boyunca her işletmenin bir yasal adreste faaliyet gösterme, adres değişikliklerini de bildirme yükümlülüğü vardır.

İşini henüz yeni kuranlar veya işini likidasyon etmek isteyenler için yüksek ofis maliyetlerine katlanmak zorunda olmadan yasal adres temin etmenin en güvenilir yolu sanal veya kiralık ofislerdir. Sanal veya hazır ofis kiralayarak en kısa zamanda en az giderlesizde ofis maliyetlerinizi düşük hale getirebilirsiniz. Özel İş Merkezlerinde bir adrese, kurumsal bir işleyişe kavuşursunuz.
Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

Sanal Ofis Yeni Nesil Akıllı Ofis Çözüml

Sanal Yasal Adreste Neler Bulunuyor?

Tarih: 31 - Temmuz - 2021

Sanal Yasal Adreste Neler Bulunuyor?

Ticaret hayatında yer almak istiyor iseniz, kendi paranızı, kendi şirketiniz aracılığı ile kazanmak istiyor iseniz, tabii ki şirket kurulumunu tamamlayacaksınız. Şirket kurulumunu yasal açıdan tamamlamanız amacı ile yerine getirmeniz zorunlu olan işlemlerden bir tanesini de, yasal adres meydana getirecektir. Hangi alanda faaliyet göstermeyi planlıyor olur iseniz olun, mutlaka ve mutlaka yasal açıdan ilgili devlet kurumlarına bildirmeniz gereken bir adres uygulaması karşınıza çıkacaktır.

Bu adresi bulmanız ya da ilgili kurumlara vermeniz amacı ile bir yer belirlemeniz, bir yer satın almanız, bir yer kiralamanız, kiraladığınız yeri işletme ortamına, ofis ortamına dönüştürmeniz gerekecektir. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesi kapsamında, tabii ki belirli bir bütçe ile yani harcama ile karşılaşacaksınız. Tüm bunların yerine yasal açıdan adres belirleme, şirketler için adres belirleme konusunda, sanal olarak yasal açıdan adres belirleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sanal yasal adreste neler bulunuyor? Bir arkadaşınızın, bir meslektaşınızın ya da ortak hizmet ya da mal alım sektörüne ait bir tanıdığınızın iş yerine, ofisine, bürosuna, mühendislik bürosuna, hekimlik bürosuna gitmiş olabilirsiniz. Bu ofislerde gördüğünüz her türlü hizmeti, sizde sanal anlamda alacaksınız. Fakat sanal anlamda alacağınız, reel olarak yani gerçek olarak işlem yapmayacağınız anlamına gelmemektedir.

Sanal Adres Giderlerine Dahil Olanlar

Gelelim en fazla merak edilen konuya, sanal adres giderlerine dahil olanlar anlaşma sağladığınız yasal adres Ankara konusunda şirketle görüşüp, müşteri hizmetleri aracılığı ile kiralama hizmetine başvurdunuz. Hazır ofis, kiralık ofis, sanal ofis anlayışında artık sizde bir işletme sahibi oldunuz.

Peki anlaşma yaptığınızda, sanal adres giderlerine dahil olanlar neler olacaktır? Büro kiralanacaktır, yasal açıdan bir adres belirleme çalışması yapılmış olacaktır. Bu adresi alınacak, işyeri kuruluşu aşamasında ilgili devlet kurumlarına, resmi tebligat adresi olarak verilecektir. Vermiş olduğunuz adres, siz her ne kadar sanal olarak kiralamış olsanız da, reel anlamda yani gerçek anlamda bir adres olacaktır. Tabii ki bu adreste görevlendirilmiş personel, hazırlanmış ofis ortamı, mobilya aksamı, elektronik cihazlar ve benzeri her türlü işlem olacaktır. Şunu belirtelim. Personel bulunacaktır. Personel ofis hizmetlerini, idari hizmetleri yürütecektir. Ancak bu personelin maaşı ve sigorta masrafının yatırılması size ait değildir. Kiralama hizmetini yaptığınız şirkete ait olacaktır.

Sanal Yasal Adreste Çalışılır mı?

Her şeyi tamamladınız, yasal açıdan adres belirlediniz, kiralama işlemini yaptınız. Artık yasal adres Ankara konusunda şirketinizin resmi bir tebligat adresi bulunduğu anlaşma paketi dahilinde yukarıdaki hizmetleri aldınız. Peki sanal yasal adreste çalışılır mı? Çalışma ihtiyacı hissettiniz, çalışma odasına ihtiyacınız oldu, hatta müşterileriniz ya da oluşturmuş iseniz personel veya ekipleriniz ile toplantı yapma zorunluluğu ortaya çıktı.

Böyle bir durumda ne yapacaksınız? Derhal müşteri hizmetlerine ulaşacaksınız. Çalışma ortamı için randevu alacak ya da toplantı ortamı için randevu alacaksınız. Yasal adres anlayışında hazırlanmış ortamlarda görüşmelerinizi, randevu gün ve saatinde ve elbette ki makul bir ücret karşılığında gerçekleştireceksiniz.


ETİKETLER: Yasal Adres , yasal adres ankara , ankara yasal adres ,