Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

İşyeriniz İçin Yasal Adres Tercihi

Ticari Emlak Fiyatları Girişimcilik Hedeflerinizi Engelliyor Mu?

Tarih: 17 - Haziran - 2019

Girişimci tutkular tamamen atılımlar yapmak ve işlerinin üretken, karlı ve başarılı olmalarını sağlayacak engelleri yıkmakla ilgilidir. Girişimcilik sadece para kazanmaktan daha fazlasıdır; hayalleri hayata geçirmekle ilgilidir! Bunu başarmak için, girişimciler iş büyüdükçe üretken ve çevik olmalarını sağlayacak bir çalışma ortamına ihtiyaç duyarlar. Sanal Ofis alanına yatırım yapma düşüncesi, maliyetler düşünüldüğünde göz korkutucu olabilir. Bununla birlikte, iddialı girişimcilere yönelik olarak iş büyümelerini başarılı bir şekilde ölçeklendirmelerini sağlayacak çözümler geliştirildi. Aşağıda, girişimcilerin ve işletme yöneticilerinin en iyi başarı şanslarını en üst düzeye çıkarmak için göz önünde bulundurmaları gereken birkaç husus vardır.

İşletmenize etkileyici bir konum ve yüksek fiyat etiketi olmayan olanaklar sağlayan bir ofis alanına yatırım yapın. Hazır Ofis alanını birinci sınıf bir yerde kiralamak pahalı olabilir. Yanlış seçimi yapmak, işinizi büyüme yeteneğinizi kısıtlayan uzun vadeli bir kira sözleşmesine bağlayabilir. Sanal ofis çözümleri, yeryüzünde çalışacakları iş kurulumuyla birlikte kurduğu ofisleri birinci sınıf bir konumda kaldırarak girişimcilere ' büyümeye açılan bir kapı' sağlar. İşletmelerin faydalanabileceği önemli maliyet tasarrufları, çalışanlar, pazarlama ve geliştirme gibi şirketin değerli kaynaklarına yeniden yatırım yapmalarını sağlar.

Masrafı Yarı Yarıya Azaltın

Ticari mülk satıcıları bir güvenlik teminatı talep edecektir. Bu, peşin ödenmesi gereken aylık kiranın en az 3 katı kadar olabilir. Ama sanal Kiralık Ofis seçmeniz durumunda böyle bir durum söz konusu olmaz. Birçok işletmenin mobilyalarını sağlamak ve şirketin içini özelleştirmek gerekir. Şirketin bilgisayarları, ofis koltuklarını ve ofis masalarını en az içerecek bir ofis masası kurulumu sağlaması gerekeceğinden, maliyetler hızla artabilir. Sanal ofislerde bu maliyetler de söz konusu değildir. Ofisinizde mümkün olduğunca üretken olmak istiyorsunuz. Çağrıları izleyebilen, konukları karşılayan ve ofisi yöneten yönetim asistanlarının olması, enerjinizi ve uzmanlığınızı işe odaklamanıza izin verecektir. İnternet bağlantınızı hızlı bir şekilde ayarlayabilecek güvenilir bir sağlayıcı bulmanız ve ofisinize kablosuz yönlendiriciler aracılığıyla veri kullanımı ve erişilebilirlik için adil bir aylık maliyet sunmanız gerekecektir. Yine ortak çalışma alanlarında bunları sizin halletmeniz gerekmez. Sizce de bu büyük bir konfor ve rahatlık değil mi?


ETİKETLER: yasal adres , e ofis , eofis , sanal ofis , ankara yasal adres , yasal adres ankara ,