Yasal Adres

Yasal Adres Ankara

Yasal Adres Temini

Sanal Ofis Ankara

Hazır Ofis Ankara
Kiralık Ofis Ankara
Gerek limited, Gerek anonim, dilerseniz şahıs şirketi kuracak olun şirketiniz için mutlaka bir yasal adrese sahip olmalısınız. Yasal adres zorunlu mu? sorusunun cevabı Türk Ticaret Kanunu’nda açıkça belirtilmiştir. Türk Ticaret Kanunu'na göre şirket kuruluşu ve şirket hayatı boyunca her işletmenin bir yasal adreste faaliyet gösterme, adres değişikliklerini de bildirme yükümlülüğü vardır.

İşini henüz yeni kuranlar veya işini likidasyon etmek isteyenler için yüksek ofis maliyetlerine katlanmak zorunda olmadan yasal adres temin etmenin en güvenilir yolu sanal veya kiralık ofislerdir. Sanal veya hazır ofis kiralayarak en kısa zamanda en az giderlesizde ofis maliyetlerinizi düşük hale getirebilirsiniz. Özel İş Merkezlerinde bir adrese, kurumsal bir işleyişe kavuşursunuz.
Yasal Adres Ankara | Sanal Ofis Ankara | Hazır Ofis
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN0312 750 0011

page-banner

HABER DETAY

Sanal Ofis Yeni Nesil Akıllı Ofis Çözüml

Yasal Adres Ne İşe Yarar?

Tarih: 18 - Ekim - 2021

Yasal Adresler Nasıl Kiralanır?

Tabii ki bu konu da öncelikle hangi şehirde işlem yapmaya karar verdiğinizi ortaya koymanız gerekecektir. yasal adres nasıl kiralanır? Yapacağınız işlem basittir. Örneğin Ankara'da çalışmayı veya ticari faaliyette bulunmayı düşünüyor iseniz,yasal adres Ankara biçiminde yapacağınız araştırma ile beraber bu hizmeti sağlamakta olan kurum ve kuruluşlar ile karşılaşacaksınız. Tercihiniz ile beraber kiralama işlemini yapacaksınız. Peki nasıl kiralayacaksınız? Hizmet veren kurum veya kuruluşlar ile görüşeceksiniz. Belirli bir aylık aidat ile beraber sisteme adapte olacaksınız. Bir ofis kiralama hizmetini karşılayacaksınız.

 

Yasal Adres Ne İşe Yarar?


Bir şirket kurmayı düşünüyor olabilirsiniz. Bir şirket kurup işlerinizi yürütmeyi planlıyor olabilirsiniz veya yeni bir girişimci olarak iş yaşamına atılmak istiyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda tahmin edebileceğiniz gibi öncelikle şirket kuruluşunu tamamlamak amacı ile bir iş yeri, bir dükkan, bir ofis sahibi olmanız gerekecektir. Sabit bir adresinizin bulunması, ilgili fotoğrafı makamlar açısından zorunludur. Bunun da kendisine göre bazı dezavantajları bulunur. Bu dezavantajlar nelerdir? Personel giderleri, kira, elektrik, su, internet ve benzeri giderler, mobilya aksamı giderleri gibi giderleri de karşılamanız veya işe başlayabilmeniz için bütçe ayırmanız gerekiyor. Tüm bunların haricinde sizlere sunulmakta olan bir imkan da, yasal adres seçeneği olacaktır. Peki sanal ofis ne işe yarar? Bu sistemin kullanılmasında pratik bir uygulamadan bahsedilmektedir. Gerçek anlamda bir dükkan veya bir ofis kiralama işlemi yapmaz, giderler ile karşılaşmazsınız. Sabit bir ücret ödemek suretiyle bir ofis kiralama hizmetini sanal ortamda gerçekleştirirsiniz. Ankara gibi bir yerde böyle bir işlem yapmayı düşünüyor iseniz, yasal adres Ankara başlığı ile hazırlanmış olunan hizmetlerden yararlanmanız mümkün olacaktır.


 Yasal Adres Kiralamalarında Sunulan Hizmetler Nelerdir?


Peki sanal ortamda bir ofis kiralamaya karar verdiniz, bu durumdan nasıl hizmetleri alacaksınız? Sanal ofis anlayışında geçerli olacak hizmetler nelerdir? Kiralanan yasal adreste sunulmakta olan hizmetler başlığının altında neler bulunur? Öncelikli olarak sabit bir adrese sahip olduğunuzu göreceksiniz. Tebligat adresiniz belirli olacaktır. Kira, aidat, operasyonel maddi giderler, personel maddi giderlerı, mobilya maddi giderlerı gibi tüm seçeneklerden kurtulacaksınız. Ücretsiz internet hizmeti alabilirsiniz. Toplantı salonlarından faydalanabilirsiniz. Hazır ofis anlayışla karşılaşabilirsiniz. Çalışma odası veya toplantı odası kullanım olanağına sahip olduğunuzu görebilirsiniz. Yasal adresiniz belirli olacaktır. İş kartlarınızda yani kartvizitlerinizde veya protokol evraklarınızda ya da elektronik posta bildirimlerinizde, dijital ortamlarda ofis adresinizi rahat bir biçimde gündeme getirebilir, çalıştığınız veya çalışmayı düşündüğünüz kişi veya kurumlara bunları belirtebilirsiniz. Yasal zeminde hareket edeceğinizden emin olabilirsiniz. Herhangi bir yasal mevzuata aykırılık durumu bulunmamaktadır. Klasik ofis işletimi ile birebir aynı özelliklere sahiptir. Sekreter hizmeti, elektronik posta yönlendirme hizmeti, evrakların alınması, tarafınıza ulaştırılması ve benzeri her çeşit hizmetlerin karşılandığı bir sistemden bahsedilecektir.


ETİKETLER: yasal adres , yasal adres ankara , ankara yasal adres ,